Logitech získává ocenění 2012 iF Product Design Award

FREMONT, Kalifornie — 29. listopadu 2011 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila, že solární bezdrátová klávesnice Logitech® Wireless Solar Keyboard K750 byla poctěna prestižní cenou 2012 International Forum Design (iF) za vynikající design spotřebitelských produktů. Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 byla jednou z téměř 3.000 položek, které se ucházely o cenu v kategorii počítačových produktů, a ceněné ohodnocení získala právě ona. (TZ)

„Jsme hrdi na oznámení, že klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 byla odměněna cenou iF za produktový design,“ řekl Thibaud Nolf, produktový ředitel divize klávesnic a souprav pro EMEA ve společnosti Logitech. „Věnujeme značné úsilí vývoji inovativních produktů, jež lidem pomáhají využít co nejvíce možnosti technologií díky produktům, které používají každý den. Uznání od poroty iF znamená nejen, že naše tvrdá práce přináší výsledky, ale současně potvrzuje i celkové zaměření společnosti Logitech věnované inovacím.“

Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750

Solární bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 čerpá energii potřebnou pro napájení z okolního světla v místnosti – není nutné přímé sluneční světlo – takže vás již nikdy nebude obtěžovat nutnost měnit baterie. Je-li klávesnice plně nabitá, vydrží fungovat až tři měsíce i v naprosté tmě. Díky kombinaci nejlepších vlastností stolních klávesnic s výhodami klávesnic notebooků a prohloubeného designu kláves, který společnost Logitech vyvinula jako své zvláštní řešení, si budete moci vychutnat rychlejší, tišší a velmi příjemné psaní i při mnohahodinové práci. Navíc díky konstrukci z materiálů neobsahujících PVC a plně recyklovatelného balení je tato klávesnice vytvořena s cílem minimalizovat dopady na životní prostředí. Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 je nyní rovněž k dispozici i ve verzi pro počítače Mac; další informace o obou verzích můžete získat na adrese Logitech.com

O cenách iF Design Awards

Již 58 let jsou ocenění iF za produktový design mezinárodně uznávaným ohodnocením za vynikající design a značka iF se stala symbolem pro výjimečné výsledky v oblasti designu. Udílení cen iF Design Awards probíhá pod dohledem organizace International Forum Design a tato soutěž se považuje za jednu z nejvýznamnějších v oboru designu na celém světě, do níž se každý rok hlásí téměř 2.000 uchazečů z více než 30 různých zemí. V současné době má iF svá zastoupení v Hannoveru a Mnichově (Německo), na Taiwanu, v Koreji a Brazílii.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).