UPS rozšíří dostupnost mobilního přístupu na dalších 35 mezinárodních trzích

ATLANTA/PRAHA, 1. prosince 2011 – Zákazníci UPS (NYSE:UPS) z Rakouska až po Austrálii mají nyní možnost využít mobilní přístup, a sledovat tak své zásilky, spočítat si poplatky za přepravu a vyhledat si nejbližší pobočku UPS. Mobilní verze firemních stránek m.ups.com je nyní dostupná v dalších 35 zemích a teritoriích. (TZ)

„Dostupnost našich služeb je pro naše zákazníky klíčová. Nabídka služeb UPS přístupná prostřednictvím mobilního telefonu je nyní k dispozici také vytíženým profesionálům a zákazníkům na cestách, kteří potřebují bezprostřední přístup,“ říká Jordan Colletta, viceprezident pro marketing a zákaznické technologie UPS. „Díky tomuto rozšíření je mobilní verze firemních stránek přístupná ve více než 40 zemích a teritoriích.“

Poté, co se mobilní uživatel přihlásí pomocí „MY UPS ID“, uložené informace o sledování zásilky jsou neprodleně aktualizovány a zákazníkovi se zobrazí kompletní záznam sledování zásilky. Číselné údaje pro vyhledání zásilky UPS je možné pro přehlednost nahradit jakýmkoli slovním označením.

Mobilní verzi m.ups.com mohli dosud využívat pouze zákazníci z USA, Anglie, Francie, Německa, Itálie a Kanady. Nyní je dostupná také pro zákazníky z Ameriky (Brazílie, Portoriko a Mexiko); Asie (Čína, Hongkong, Indie, Japonsko, Jižní Korea, Malajsie, Singapur, Thajsko, Tchaj-wan; Austrálie, Filipíny, a Nový Zéland); Evropy (Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Irsko, Lucembursko, Maďarsko, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rumunsko,Rusko, Řecko a Turecko) a rovněž i z Jihoafrické republiky.

UPS (NYSE: UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. Své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je www.ups.com, korporátní blog naleznete na www.blog.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na www.pressroom.ups.com.