MSI GT780DX 3GB, tvá nejlepší zbraň!

Společnost MSI uvádí svůj nejvýkonnější herní notebook GT780DX 3GB se 17“ matným Full-HD LED displejem na český trh. Chloubou herního notebooku MSI GT780DX 3GB je extrémně výkonná grafická karta NVIDIA GTX570M se 3 GB GDDR5 paměti a špičkový procesor Intel Core i7-2670QM. Společnosti MSI se ve spolupráci s věhlasnými jmény SteelSeries, Fnatic.MSI a Dynaudio podařilo vyrobit nejlepší hráčský model snů. (TZ)

Kromě speciální herní klávesnice s barevným podsvícením byl vzhled notebooku GT780DX zcela přepracován tak, aby přesně splňoval potřeby hráčů. Díky reproduktorům Dynaudio a technologii THX TruStudioPRO notebook MSI GT780DX zaručuje ty nejlepší herní zážitky. MSI GT780DX 3GB je připraven na nálož vašich nejnovějších i budoucích herních titulů.

Maximální výkon, nejnovější technologie

Nejnovější a současně nejvýkonnější herní notebook MSI je osazen nejmodernějším procesorem Intel Core i7-2670QM. MSI se současně zaměřila také na kvalitu zobrazení. Díky použití 17“ Full-HD displeje s matným povrchem a LED podsvětlením je tou nejlepší možnou volbou pro dosažení dokonalého obrazu v každém okamžiku zapáleného hraní. Notebook MSI GT780DX 3GB je vybeven grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX570M se 3 GB GDDR5 paměti, se kterou bude mít notebook vždy dostatek výkonu pro hraní nejnovějších i připravovaných her s podporou DirectX 11.

Skvělé zážitky nejsou omezeny pouze na samotnou grafiku, díky využití moderních technologií jako NVIDIA PhysX a telesaci hry dostávají mnohem realističtější vzhled. Navíc díky vlastní technologii MSI TDE (Turbo Drive Engine) může výkon grafiky GTX570M dosáhnout ještě lepších výkonů. Stačí pouhé jedno stisknutí tlačítka a získáte výkon navíc.

Klávesnice od SteelSeries

Na konceptu nových modelů herní (G) série notebooků MSI spolupracuje s týmem světových herních šampionů Fnatic.MSI. Na základě jejich požadavku se MSI spojila s výrobcem herního příslušenství, společností SteelSeries, aby vytvořila klávesnici speciálně pro herní notebook MSI GT780DX 3GB. Klávesnice má podstatně vyšší tuhost a odolnost a klávesa Win se přesunula na pravou stranu. Pro větší pohodlí a pohotovost v FPS hrách se pak zvětšily klávesy Ctrl a Alt. Mnohé jiné klávesnice nemají potřebnou rychlost a odezvu na klávesové zkratky. Na notebooku GT780DX 3GB se vám to nemůže stát, protože klávesnice zvládá provést 10 příkazů současně. V rukách tak máte mocný nástroj a můžete být vždy před vašimi soupeři a plnit několik misí současně.

Na notebooku MSI GT780DX 3GB si navíc můžete nastavit některou z tisíců vlastních kombinací podsvícení klávesnice. Hráči jistě ocení i to, že herní klávesový kříž W, A, S, D a klávesa Ctrl jsou všechny podsvícené. Pro zapnutí LED podsvětlení v levé části klávesnice stačí jen stisknout tlačítko herního režimu v horní části klávesnice. Zbylé klávesy zůstanou tmavé, takže ty správné klávesy najdete snadno i v plném bojovém nasazení.

Ozvučení od Dynaudio a THX TruStudioPRO

Herní notebook MSI GT780DX 3GB je vybaven těmi nejlepšími reproduktory, které v notebooku můžete najít. Díky spolupráci dvou světoznámých společností MSI a Dynaudio se podařilo převést nespočet výpočtů a mnohaměsíční designové studie a výsledkem je ideální velikost, design a umístění reproduktorů. Vysoce kvalitní zvukový výstup je kombinován se špičkovým vstupem prostřednictvím technologie THX TruStudioPRO.

Specifický vzhled z černého kartáčovaného hliníku

Každý jednotlivý prvek designu notebooku MSI GT780DX 3GB přispívá k celkovému dojmu extrémně výkonného profesionálního a stylového herního stroje. Zářící bílo logo MSI uprostřed víka displeje ještě zdůrazňuje propracované tělo notebooku ze slitin hliníku se vzhledem kartáčovaného kovu.

Rychle nabít a jít!

Herní notebook MSI GT780DX GB ve svém arzenálu zahrnuje i jedinečnou technologii MSI i-Charger, díky které je možné přes USB rozhraní notebooku nabíjet přenosná zařízení až třikrát rychleji. S MSI budete mít vždy rychle plně nabito, a to nejen v akčních hrách.

Technické parametry

Model MSI GT780DX 3GB
CPU Intel® Core™ i7-2670QM
Operační systém Originální Microsoft® Windows® 7 Home Premium 64 Bit
Grafika NVIDIA® GeForce™ GTX570M 3GB GDDR5
Operační paměť 8GB/16GB DDR3
Pevný disk 500GB/750GB/1.5TB 7200 rpm (Raid 0)
Displej 17” 16:9, 1920 x 1080, Full-HD, matný
Čipová sada Intel® HM67 Express
Optická mechanika Super Multi/Blu-ray
I/O HDMI, VGA Out, 2x USB3.0, 3x USB2.0, 1x eSATA
Wireless LAN 802.11 b/g/n
Čtečka karet 7-v-1
Zvuk 7.1 prostorový zvuk s repro Dynaudio & THX TruStudioPRO
Webkamera HD webkamera (2 MPx s HD záznamem)
Rozměry (ŠxHxV) 428 x 288 x 55 mm
Hmotnost 3, 9 kg
Klávesnice Herní klávesnice SteelSeries