Telefónica připravila pro zákazníky pohodovější Vánoce s O2TV

Vánoční nadílka O2 pokračuje a dárky mají opět důvod žárlit. Každý zákazník s O2TV získá do konce roku automaticky všechny televizní programy, které zatím nevyužívá. Nabídka O2TV zahrnuje dohromady více než 80 televizních programů. Zákazníci je budou moci sledovat od 15. prosince 2011 přes vánoční svátky a Silvestra až do 1. ledna 2012. (TZ)

„Stávajícím i novým zákazníkům chceme zpříjemnit období Vánoc a dětem zkrátit čekání na Ježíška, proto jsme rozšířili programovou nabídku O2TV. Od poloviny prosince tak mohou majitelé O2TV sledovat v pohodlí svého domova filmy v nejvyšší kvalitě a vyzkoušet si programy, které jim nejsou běžně dostupné,“uvedl Aleš Veselý, marketingový ředitel segmentu domácností, společnosti Telefónica Czech Republic.

Pořady O2TV lze nahrát – stačí k tomu mobil

K vánočním svátkům neodmyslitelně patří široká škála filmů a pohádek, o které nechceme přijít. V rámci vánoční nadílky navíc O2 pro stávající i nové zákazníky zdvojnásobila kapacitu nahrávání. Do konce roku je tak možné nahrát až 20 hodin vysílání, které lze shlédnout kdykoliv po dobu sedmi dní. „Aby naši zákazníci nejlepší vánoční program nepromeškali, mohou si oblíbené pořady nahrát zcela zdarma, aniž by si museli koupit jakékoliv další zařízení. Mohou si dokonce nahrát několik pořadů běžících ve stejný čas na různých programech,“ dodal Aleš Veselý.

Nahrávání lze nastavit prostřednictvím menu O2TV, ale stejně tak je možné je nastavit odkudkoliv a kdykoliv přes webové rozhraní nebo mobilní telefon. Je k dispozici i speciální aplikace pro majitele iPhonů. Bližší informace o možnostech nahrávání naleznete zde.

Nabídka nejzajímavějších vánočních filmových zážitků osloví nejen filmové fajnšmekry a sportovní fanoušky, ale i děti a milovníky seriálů.

Programové tipy O2TV:

  • Hanebný pancharti, HBO, 25. 12. 2011 ve 22:00
  • Grinch, Cinemax, 24. 12. 2011 ve 20:00
  • Spenglerův pohár, Eurosport 2, od 26. 12. 2011 každý den vždy v 15:00 a ve 20:15
  • Běžecké lyžování – SP v Obersdorfu, Eurosport 1, 31. 12. 2011 ve 14:30
  • Tučňáci z Madagaskaru, Nickelodeon, 25. 12. 2011 v 9:10
  • Skandinávská divočina, Nat Geo Wild, od pondělí 26. 12. 2011 po celý týden v 18:00 a v 19:00
  • Dobrá manželka II, Universal channel, každou neděli ve 22:00

Rozšířená programová nabídka je automaticky aktivována všem zákazníkům. Pro aktivaci chybějících programů je nutné restartovat set-top-box. Akce se nevztahuje na programy pro dospělé a přístup ke službě HBO on Demand.

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje téměř 300 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.