Nová možnost online platby na Slevomatu

Praha, 4. ledna 2012 – Zákazníci slevového serveru Slevomat.cz již nemusí při každém nákupu opisovat údaje z platební karty. Registrovaní uživatelé Slevomatu mohou od 2. ledna 2012 své údaje o platební kartě uložit ve svém profilu. Informace o kartách jsou bezpečně uloženy na straně zprostředkovatele platby GP WebPay, který poskytuje služby největším českým bankám. Slevomat je prvním slevovým serverem v České republice, který tuto možnost online platby spustil. (TZ)

„Na podobný systém online plateb jsou zvyklí uživatelé, kteří například nakupují v Android marketu, iTunes nebo na Amazonu. Údaje o kartě zákazníka si sama doplní platební brána GP WebPay, do které je automaticky přesměrován každý uživatel platící kartou. O všech svých platebních transakcích jsou zákazníci informováni prostřednictvím e-mailu, registrovaném na Slevomatu,“ říká zakladatel Slevomatu Tomáš Čupr.

Novou možnost online platby mohou využít všichni zákazníci společnosti Slevomat, kteří vlastní platební kartu vydanou v České republice. Platby, kdy platební brána sama doplní údaje o kartě, v České republice jako první nabídla ČSOB spolu s GP WebPay.

„Nový způsob platby výrazně zvýší komfort nakupování, a zároveň zachová stávající vysokou úroveň zabezpečení internetových plateb,“ dodává Tomáš Čupr.

Zákazníci Slevomatu si mohou vybrat, jestli chtějí funkci „opakované platby“ využívat nebo ne. I nadále je možné své platby realizovat pomocí bankovního převodu nebo vypsáním údajů z platební karty u každé transakce zvlášť.

Více o Slevomat.cz

Slevomat.cz je server hromadného nakupování, který svým uživatelům každodenně představuje výjimečné cenové nabídky na předjednané služby či produkty ve výši 50–90 %. Sleva se aktivuje naplněním stanoveného počtu zájemců (tj. obvykle kolem 15–20 lidí), kteří ji chtějí využít, a zaručí tak obchodníkovi její odběr. Slevomat.cz je první firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Doposud na tomto novém trhu obsluhuje nejvíce zákazníků a realizuje nejvyšší obraty. Za dobu svého fungování zákazníkům ušetřil již více než 900 milionů korun a rozšířil svoji uživatelskou základnu na více než 700 tisíc lidí.

Slevomat.cz nabízí své služby v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Teplicích, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Pardubicích, ve Zlíně a také na Slovensku. Služba Můj Slevomat umožňuje najít slevy i zákazníkům z menších měst.