Infor urychluje vývoj řešení pro procesní výrobce

PRAHA – 5. ledna 2012 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes ohlásila inovovanou verzi řešení Infor10 PLM Process (Optiva). Tato aplikace nové generace využívá funkcionality Infor10 ION a Infor10 Workspace, jež nabízejí uživatelům jednotný vzhled své pracovní obrazovky a flexibilní middleware propojující všechny podnikové aplikace do jednotného systému. (TZ)

Řešení Infor10 PLM Process poskytuje podnikům možnost dalšího rozšíření prostřednictvím integrace s dalšími aplikacemi Infor a řešeními třetích stran, nabízí ukládání skriptů v nově vytvořené knihovně a eliminuje potřeby modifikovat či přepracovávat upgradované systémy. Kromě toho, řešení PLM Process je nyní možné integrovat s různými aplikacemi SAP prostřednictvím integrační platformy Infor10 ION, což poskytuje lepší konektivitu, monitoring podnikových procesů, sdílení dat a lepší workflow a spolupráci napříč celou společností.

PLM Process je přední řešení v oblasti řízení životního cyklu produktu v segmentu procesní výroby a je využíváno globálními společnostmi jako například Akzo Nobel, Asian Paints, Cargill Flavor Systems, Hormel, Kerry a Yves Rocher.

Novinky:

  • Infor10 PLM Process nabízí uživatelům integrační schopnosti Infor10 ION a atraktivní uživatelské prostředí Infor10 Workspace k propojení aplikací do jednotného, snadno využitelného systému, který zjednodušuje a zefektivňuje podnikové procesy. A to díky přímému uživatelskému přístupu ke všem relevantním datům v reálném čase s cílem dosáhnout rychlejšího a kvalifikovanějšího rozhodování.
  • V mnoha případech mohou výrobci ze segmentu procesní výroby, kteří provozují aplikace SAP, využít výhod předpřipravené integrace řešení PLM Process prostřednictvím Infor10 ION, otevřené a odlehčené middlewarové platformy poskytující součinnost a řízení podnikových procesů mezi různými Infor a non-Infor aplikacemi.
  • Funkcionalita postavená na webovém klientovi je navržena pro rychlejší a jednodušší nasazení a okamžitý přenos informací s cílem vytvořit efektivní komunikaci mezi uživateli a dodavateli k dosažení vyšší produktivity v prostřední distribuovaných či globálních organizací.

Komentář Infor

„Procesní výrobci čelí bezprecedentnímu tlaku v oblasti vývoje produktů na jejich rychlejší uvádění na trh,“ řekl Venkat Rajaji, globální produktový manažer řešení PLM ve společnosti Infor. „S využitím výhod inovativních technologií ION a Workspace, knihovny skriptů a webového klienta dodává Infor10 PLM Process rychlost, agilitu a úroveň spolupráce, jež dříve nebyla možná.“

Další zdroje

Poznámka: pro přístup k online obsahu může být vyžadována registrace:

O společnosti Infor

Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více informací naleznete na www.infor.com.