ZONER zlevňuje jako první CZ domény

(Brno, 13. 1. 2012) Společnost ZONER software zveřejnila na svých projektech CZECHIA.com a regZone.cz novou cenu domény CZ. Stalo se tak ještě před oficiálním zlevněním domény sdružením CZ.NIC. (TZ)

Společnost ZONER software zlevnila od 12. 1. 2012 cenu české domény na 149 Kč bez DPH. Reaguje tak s předstihem na avizované snížení velkoobchodní ceny domény CZ od února 2012.

Zatímco sdružení CZ.NIC zlevní v únoru velkoobchodní cenu o 11 % (ze 140 Kč na 125 Kč bez DPH), ZONER software již nyní zlevnil koncovou cenu nových registrací pro zákazníky o dvojnásobek (ze 190 Kč na 149 Kč bez DPH). Zlevnění ceny před termínem oficiálního snížení je vstřícný krok pro zákazníky, kteří čekají na celoplošné zlevnění a chtějí již nyní ušetřit.

Více informací o cenách najdete na http://www.czechia.com/

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz).