AVerMedia představuje TV/video streamovací zařízení AVerCaster Combo

AVerMedia Technologies, Inc., přední jméno na poli digitálních technologií, představuje zařízení AVerCaster Combo, výkonné a cenově dostupné řešení  pro streaming TV a video signálu. Díky kvalitní a robustnímu multicast návrhu, převzatého od ostatních produktů ze série AVerCaster, lze s pomocí AVerCaster Combo streamovat živou TV a libovolný video obsah neomezenému počtu uživatelů v rámci jedné LAN sítě, címž odpadá nutnost použití tradičních vysílacích systémů a sítí. (TZ)

Dalšími nenahraditelnými funkcemi je např. podpora celé řady klientských zařízení, snadná instalace a intuitivní rozhraní pro správu systému, jenž zaručuje okamžité zprovoznění systému kdekoliv a kdykoliv a s minimem dalších nákladů. Jistotou u zařízení AVerCaster Combo je, stejně jako u všech ostatních zařízení od společnosti AVerMedia, maximální kvalita obrazu a okamžitá technická podpora. Špičkové řešení k obsloužení velkého počtu klientů je jako stavěné např. pro přenos přednášek a a video obsahu na školách a ve firmách, stejně jako pro vysílání reklamních a zábavních materiálů v restauracích, obchodních centrech, nemocnicích, posilovnách a mnoha a mnoha dalších místech.

AVerCaster Combo je vzhledem k prakticky neomezenému počtu uživatelů, možnosti nabídky několika různých mediálních obsahů a ke kompatibilitě se širokou škálou klientských zařízení jednoznačně nejefektivnějším řešením pro streamování v poměru ceny k výkonu. Multicast prostředí umožňuje zařízení AVerCaster Combo šířit digitální TV signál ve vysokém rozlišení, analogovou TV a prakticky jakýkoliv video obsah neomezenému počtu uživatelů připojených v rámci jedné sítě. Takto lze dosáhnout značných úspor na dalším, v jiných případech nezbytném vybavení, jakým jsou např. speciální set-top boxy, nebo kabelová vedení. Dlohodobé zkušenosti společnosti AVerMedia na poli zachytávání obrazu jsou pak zárukou dlouhé životnosti a maximální stability i při nepřetržitém provozu. Každé zařízení AVerCaster Combo lze s ohledem na konkrétní situaci nastavit pro vysílání 2 různých TV/video signálů a dokonce i několika TV programů z jednoho multiplexu současně. Signál ze zařízení AVerCaster Combo lze zobrazit na různých přístrojích – Windows, Mac i Linuxových počítačích, IP set-top boxech, digital signage a infotainment terminálech a mnoha dalších. Jediné zařízení tak nalezne uplatnění v celé škále aplikací.

Snadná instalace a správa jsou hlavními benefity produktu AVerCaster Combo. Tyto dva hlavní body jsou zajištěny pomocí intuitivního webového rozhraní pro správu video obsahu, které lze ovládat z kteréhokoliv PC připojeného do stejné sítě. Podpora SNMP pak zajišťuje potřebný head-end monitoring. Kompaktní design a propracované funkce pro správu a streamování jsou zárukou značných úspor času i financí pro každou společnost, která se rozhodne pro to zařízení AVerCaster Combo.

Pro více informací přejděte na oficiální stránky produktu:http://www.avermedia.eu/avertv/cz/Product/ProductDetail.aspx?Id=484

O společnosti AVerMedia Technologies:

Společnost AVerMedia Technologies (http://www.avermedia.com) je klíčovým hráčem na poli digitálních multimediálních video technologií. Mimo vlastní výrobu kompletní řady TV tunerů a osobních video nahrávacích zařízení se AVerMedia zaměřuje i na hardware a software DVR kamerových bezpečnostních systémů, dokument kamery, střižny digitálního videa, TV foto prohlížeče a převaděče signálu z TV do PC. Díky tomu nacházejí produkty společnosti AVerMedia uplatnění jak v soukromé, tak i komerční, nebo vzdělávací sféře. AVerMedia usiluje o maximální přínos v oblasti zábavního průmyslu a komunikačních prostředků. Společnost byla založena roku 1990 a od roku 2000 je veřejnou akciovou společností. Vysoké kvality všech produktů AVerMedia je dosaženo v souladu s nejpřísnějšími standardy ekologicky šetrné výroby.