Canon představuje novou řadu kalkulaček inspirovanou fotbalovým EURO 2012

PRAHA, 16. ledna 2012 – Canon jako oficiální sponzor fotbalového svátku UEFA EURO 2012 připravil nové modely svých ultra-tenkých kalkulaček. Fotbaloví fanoušci z celého světa si mohou koupit kalkulačku KC-30 Euro 2012 s osmi funkcemi, která má tenké kompaktní tělo a karabinkou ji lze připnout ke klíčím nebo tašce. Canon připravil i nové verze svých kalkulaček X MARK I Card a X MARK I Pointer s logem UEFA EURO 2012. (TZ)

Protiskluzová gumová klávesnice KC-30 Euro 2012 umožňuje přesně zadávat číselné operace. LCD displej poskytuje kvalitní obraz, ze kterého lze snadno číst i v pohybu. Přenosná mini kalkulačka je doplňkem, který fanoušci mohou využít právě i v průběhu UEFA EURO 2012. K dostání je ve třech stylových barvách: fialové, černé a bílé.

X MARK I Card a X MARK I Pointer – chytré a kompaktní kalkulačky pro sportovní fanoušky
Vylepšené verze kalkulaček X MARK I Card a X MARK I Pointer jsou nyní v prodeji s logem mistrovství Evropy ve fotbale UEFA EURO 2012, jehož je Canon oficiálním sponzorem.

X MARK I Card je stylová kalkulačka velikosti kreditní karty, která je vhodná zejména pro podnikatele na cestách, kteří potřebují mít kalkulačku stále při sobě. Atraktivní vzhled umocňuje luxusní hliníkový spodní kryt a elegantní černý nebo bílý povrch s logem UEFA EURO 2012.

X MARK I Pointer je inovativní kalkulačka, která umožňuje ukládat důležité informace do interní paměti a následně je vyvolávat, kdykoli je třeba. X MARK I Pointer lze rovněž využít jako laserové ukazovátko při prezentacích. X MARK I Pointer je ideální pro podnikatele, kteří často cestují nebo prezentují. Nově na sobě obě kalkulačky mají logo EURO 2012, což ocení zejména fotbaloví fanoušci, kteří chtějí spojit práci se zábavou.

Chytré kalkulačky šetrné k přírodě
Navíc při výrobě nových modelů byl kladen důraz na snižování dopadu na životní prostředí. X Mark I Pointer obsahuje díly vyrobené z recyklovaných plastů z jiných produktů Canon. X MARK I Card využívá výhradně solární zdroj energie. Všechny tři modely navíc disponují funkcí automatického vypnutí, pokud se s přístrojem dlouho nepracuje#. Zamezuje se tak zbytečnému plýtvání energie.

Nové verze X Mark I Card a X Mark I Pointer jsou již v prodeji. Kalkulačka KC-30 bude v prodeji od února 2012.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.