ZyXEL Program – Společný úspěch Atraktivní podmínky pro nové i stávající ZyXEL partnery

Společnost ZyXEL Communications spustila 1.1.2012 novou koncepci evropského programu pro své resellery/prodejce. ZyXEL tím pokračuje v kontinuální a kvalitní podpoře svých partnerů, kteří nyní mohou využívat nový interaktivní online partnerský portál. (TZ)

Stávající i noví partneři, kteří splňují podmínku minimálně 30% svého obratu ve službách, se do partnerského programu mohou sami registrovat a získat mnoho benefitů, mezi které patří exkluzivní slevy, lokální podpora, neustále aktuální informace nebo možnost zúčastnit se školení. Program zahrnuje tři stupně partnerství (Premium Solution Partner, Solution Partner a Authorised Partner) a nabízí flexibilní řešení pro každého partnera.

Výhody partnerského programu:

  • Exkluzivní slevy na produkty SMB pro partnery na všech úrovních partnerství (3 až 12%) pro udržení konkurenceschopnosti.
  • Lokální podpora ve formě prvotřídních služeb prodejního, předprodejního a technického charakteru. K dispozici je i speciální telefonní linka (Hotline).
  • Podpora podnikání pomocí kvalitních síťových produktů. Přístup k řešením pro vertikální trhy jako např. Hospitality pro oblast hotelnictví. Díky těmto nástrojům mohou reselleři získávat nové obchodní příležitosti.
  • Školení ve formě dvoudenních seminářů pod záštitou Evropského školícího a certifikačního programu. ZyXEL nabízí řadu kurzů pro další rozvoj schopností a znalostí IT odborníků.
  • Aktuální informace získávané prostřednictvím online portálu pro partnery, magazínu ZyTREND a týdenního newsletteru ZyNEWS.

Hlavní benefity online partnerského portálu :

  • Prvních 30 přihlášených resellerů obdrží od firmy ZyXEL originální dárek.
  • Aktuální informace o promo akcích pro resellery.
  • Exkluzivní informace o produktech jako jsou např. sales kity, produktoví průvodci, případové studie, knihovna obrázků a mnoho dalších.
  • Velkoobchodní ceník nyní dostupný všem zaregistrovaným partnerům.

Nový koncept ZyXEL partnerského programu, včetně partnerského portálu, je koncipován pro dlouhodobou spolupráci. Spolu s partnerem jako je společnost ZyXEL tak prodejce/reseller získá skvělé podmínky pro svůj obchodní růst a jistotu pro své podnikání.
Odkazy: http://partner.zyxel.eu/cz
http://partner.zyxel.eu/cz/programs/partner/sign-up

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.