Infor a Lawson pořádají Inforum 2012, výroční uživatelskou konferenci 22. – 25. dubna v americkém Denveru

PRAHA – 26. ledna 2012 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila podrobnosti o své uživatelské konferenci Inforum 2012, která se bude konat v Colorado Convention Centru v americkém Denveru ve dnech 22. – 25. dubna 2012. Inforum je největší setkání zákazníků společností Infor a Lawson, partnerů a odborníků, kteří chtějí být v kontaktu, získávat nové informace a zvýšit hodnotu svých aplikací Infor a Lawson. (TZ)

Letošním tématem konference je „Specializace dle odvětví a zaměření na rychlost“, které by mělo pomoci zákazníkům přiblížit možnosti jak udržet krok s rychlými změnami v obchodním prostředí. Účast na konferenci Inforum 2012 pomůže zákazníkům maximalizovat úroveň inovací a nových postupů nabízených společností Infor prostřednictvím lepších uživatelských nástrojů.

S více než 700 vzdělávacími sekcemi bude konference Inforum 2012 větší a kvalitnější než kdy dříve. Zákazníci, kteří navštíví konferenci, budou moci:

  • Seznámit se s dynamickým spiritem nového Inforu
  • Setkat se s manažerskými týmy společností Infor a Lawson
  • Prozkoumat inovace, které stojí za novými produkty jako Infor10, ION, Workspace, CloudSuite, Motion a InForce Everywhere
  • Otestovat si nejnovější produkty pro oblasti ERP, SCM, PLM, EAM, financí, řízení výkonností, business intelligence, CRM, lidských zdrojů a dalších

Konference bude oficiálně zahájena v neděli 22. dubna recepcí a slavnostním otevřením vystavovatelské sekce. Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor, bude jako klíčový řečník prezentovat během pondělní hlavní dopolední sekce. Poté budou po zbytek dne následovat odvětvové a vzdělávací sekce. Úterý začne hlavní sekcí následovanou vzdělávacím sekcemi a večerním programem s živou zábavou. Konference bude zakončena ve středu odpoledne po skončení vzdělávacích sekcí.

Infor a Lawson budou značnou část konference věnovat pohledům zákazníků a partnerů, které jsou klíčové pro vytvoření vzdělávací sekce. Partnerům a zákazníkům již byla zaslána výzva Call for Presentations s výzvou o zaslání prezentačních námětů do 31. ledna.

Zákazníci Infor a Lawson se mohou na konferenci registrovat již nyní, přičemž do 17. února mohou využít speciálních cen.

Další zdroje

Poznámka: pro přístup k online obsahu může být vyžadována registrace

O společnosti Infor

Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více informací naleznete na www.infor.com.