Mráz v podání MSI R7950 Twin Frozr III 3GD5/OC

Společnost MSI, nejlepší výrobce grafických karet v roce 2011, uvádí grafickou kartu R7950 Twin Frozr 3GD5/OC postavenou na nejnovějším 28nm GPU AMD Radeon HD7950 s podporou nového rozhraní PCI Express 3. generace. (TZ)

Unikátní chladič MSI Twin Frozr III se dvěma 80mm ventilátory s technologií Propeller Blade je zárukou až o 10 °C nižších teplot a o 13,7 dB nižší hlučnosti při plném výkonu. S osvědčeným nástrojem MSI Afterburner využijete plný potenciál grafických jader a možnosti napájení a snadno kartu přetaktujete až o 37, 5%. Grafika MSI R7950 Twin Frozr III 3GD5/OC je osazena špičkovými komponentami třídy Military Class III, které splňují nejpřísnější standardy armády Spojených států MIL-STD-810G a jsou zárukou skvělého výkonu pro všechny náročné hráče. Produktová řada grafických karet MSI R7900 zahrnuje také další dva modely R7970-2PMD3GD5/OC a R7950-2PMD3GD5/OC. Z grafik MSI si vybere každý hráč.

Prověřený chladič Twin Frozr III

Grafická karta MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC používá osvědčený chladič Twin Frozr III se dvěma 80mm ventilátory s technologií Propeller Blade, díky které zajišťuje o 20 % větší průtok vzduchu a tedy efektivnější chlazení. V plné zátěži je tak teplota grafického čipu karty MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC o 10 °C nižší a chladič samotný je o 13, 7 dB tišší než u referenčního designu. Uživatelé si tak mohou v klidu užívat skvělý herní výkon v perfektních a bezpečných provozních podmínkách, aniž by byli jakkoli rušeni.

Vychytané přetaktování

Všechny grafické karty MSI řady R7900 podporují světově oblíbený nástroj pro přetaktování a změnu napětí GPU i pamětí MSI Afterburner. S tímto nástrojem dokážete grafiku přetaktovat až o 37, 5 % a z karty vyždímáte její opravdové maximum. MSI Afterburner dokonce pro snadné dálkové přetaktování a monitorování stavu grafické karty nabízí verzi aplikace pro zařízení se systémem Android nebo iOS. Nástroj MSI Afterburner samozřejmě podporuje pokročilé možnosti řízení otáček ventilátorů, nabízí pět uživatelských profilů nastavení, funkci pro zachytávání videa přímo ve hrách (Predator) a zátěžový a testovací subsystém Kombustor.

MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC – technické specifikace
Název R7950 Twin Frozr 3GD5/OC
GPU AMD Radeon HD 7950 – Tahiti Pro
Specifikace GPU 1920 Stream Procesorů – 880 MHz
Memory 3072 MB – 384b sběrnice – 5200 MHz
Výstupy DVI-I – HDMI – 2x Mini-DisplayPort
Rozměry a spotřeba 261x111x38 mm – <225W
Chladič MSI Twin Frozr III – 2x 80mm ventilátor Proppeller blade
Přetaktování MSI Afterburner – Změna napětí GPU – Přetaktování GPU
Změna napětí pamětí – Přetaktování pamětí
Military Class III komponenty Hi-c CAP, SFC, Solid CAP
Příslušenství 6pinový napájecí kabel
Redukce Mini-DisplayPort na DisplayPort
Redukce DVI-I na VGA
CrossFire propojka
CD s ovladači
Návod k instalaci a manuál

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí zejména na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com.