iiyama ProLite G2773HS: Monitor pro náročné hráče

Ostrava, 25. 5. 2012 – Japonská společnost iiyama ve spolupráci s největším českým IT distributorem, společností AT Computers, představila nový přírůstek do rodiny výkonných herních monitorů. Jedná se o model iiyama ProLite G2773HS s dobou odezvy 1 ms a obnovovací frekvencí na úrovni 120 Hz. (TZ)

iiyama ProLite G2773HS je 27palcový monitor navržený pro náročné hráče. Panel pracuje v nativním rozlišení Full HD. Doba odezvy 1 ms a obnovovací frekvence na úrovni 120Hz garantuje nejvyšší kvalitu plynulosti obrazu. Tyto parametry se příznivě projeví jak při sledování filmů tak při hraní i těch nejnáročnějších her. Pro náruživé hráče, kteří se musí rozhodovat ve zlomcích sekundy, to znamená obrovskou výhodu. Monitor je vybaven dvěma 2,5 watovými stereo reproduktory, vstupem pro sluchátka a hned třemi možnostmi pro vstup signálu – HDMI, DVI a D-Sub. Kabely HDMI a dual-link DVI jsou součástí standardní dodávky.

Podobně jako na ostatní iiyama monitory je i na model ProLite G2773HS poskytována tříletá záruka a k dispozici je za přibližně 8200 Kč bez DPH.
Technické parametry:
Typ LCD panelu: TN W-LED
Nativní rozlišení: Full HD 1920×1080
Úhlopříčka: 27”
Formát obrazu: 16:9
Doba odezvy: 1 ms
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 5 000 000:1
Pozorovací úhly: 170°/160°
Vstupy: D-SUB, DVI-D, HDMI
Reproduktory: ano

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 9,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s