iiyama ProLite G2773HS: Monitor pro náročné hráče

Ostrava, 25. 5. 2012 – Japonská společnost iiyama ve spolupráci s největším českým IT distributorem, společností AT Computers, představila nový přírůstek do rodiny výkonných herních monitorů. Jedná se o model iiyama ProLite G2773HS s dobou odezvy 1 ms a obnovovací frekvencí na úrovni 120 Hz. (TZ)

iiyama ProLite G2773HS je 27palcový monitor navržený pro náročné hráče. Panel pracuje v nativním rozlišení Full HD. Doba odezvy 1 ms a obnovovací frekvence na úrovni 120Hz garantuje nejvyšší kvalitu plynulosti obrazu. Tyto parametry se příznivě projeví jak při sledování filmů tak při hraní i těch nejnáročnějších her. Pro náruživé hráče, kteří se musí rozhodovat ve zlomcích sekundy, to znamená obrovskou výhodu. Monitor je vybaven dvěma 2,5 watovými stereo reproduktory, vstupem pro sluchátka a hned třemi možnostmi pro vstup signálu – HDMI, DVI a D-Sub. Kabely HDMI a dual-link DVI jsou součástí standardní dodávky.

Podobně jako na ostatní iiyama monitory je i na model ProLite G2773HS poskytována tříletá záruka a k dispozici je za přibližně 8200 Kč bez DPH.
Technické parametry:
Typ LCD panelu: TN W-LED
Nativní rozlišení: Full HD 1920×1080
Úhlopříčka: 27”
Formát obrazu: 16:9
Doba odezvy: 1 ms
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 5 000 000:1
Pozorovací úhly: 170°/160°
Vstupy: D-SUB, DVI-D, HDMI
Reproduktory: ano

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 9,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s