Epson zařazuje domácí 3D kina s rozlišením Full HD do cenově dostupné kategorie

12. září 2012 – – Společnost Epson představuje modely EH-TW6100W, EH-TW6100 a EH-TW5910: řadu Full HD projektorů nabízejících vynikající 3D zážitek filmovým nadšencům, sportovním fanouškům i hráčům. (TZ)

Tyto projektory jsou cenově dostupné, snadno použitelné, vybavené nejmodernějšími technologiemi a pyšní se:

  • Špičkovými možnostmi bezdrátového Full HD připojení# (pouze model EH-TW6100W)
  • Novým bezdrátovým HD vysílačem s pěti HDMI vstupy1, k nimž lze připojit zařízení nepodporující bezdrátové připojení
  • Radiofrekvenční (RF)# 3D technologií zaručující silný signál pro 3D brýle
  • Technologií 3LCD se stejně jasným bílým a barevným světelným výstupem zaručujícím živé a věrné zobrazení
  • Konverzí z formátu 2D do formátu 3D

Projektor EH-TW6100W bezdrátově promítá obsah v rozlišení Full HD1 – a to i ze zařízení nepodporujících bezdrátové připojení, která lze připojit pomocí přibaleného bezdrátového HD vysílače. Tím dochází k výraznému snížení množství kabelů a zjednodušení a zrychlení instalace.

2D HD obsah lze převést do 3D stisknutím jediného tlačítka. Divácký zážitek ještě umocňuje automatická optimalizace barev, úpravy 3D hloubky a technologie „super rozlišení“. Technologie 3LCD od společnosti Epson a stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup dosahující až 2 300 lumenů zaručují přirozenou a přesnou reprodukci barev do nejmenších detailů.
Madlyne Colson, produktová manažerka společnosti Epson Europe, říká: „Od doby, co jsme před rokem vstoupili na trh s Full HD 3D domácími kiny, jsme naše produkty v této oblasti vylepšili o celou řadu úžasných nových funkcí a dotáhli jejich možnosti bezdrátového připojení k dokonalosti. Náš nový bezdrátový Full HD vysílač se pyšní pěticí HDMI vstupů, což je o čtyři více než u předchozích modelů. Uživatelé nyní mohou jediným dálkovým ovladačem bez problémů ovládat ještě více zařízení.“

Projektory EH-TW6100W a EH-TW6100 jsou dodávány s párem lehkých radiofrekvenčních 3D brýlí2 s aktivní clonou, které lze nabíjet prostřednictvím USB portu a používat až 10 metrů od projektoru.

Projektory EH-TW6100W, EH-TW6100 a EH-TW5910 budou dostupné od října 2012.

Funkce EH-TW6100W EH-TW6100 EH-TW5910
Velkoplošný zážitek ve vysokém rozlišení Full HD 1080p s vysoce výkonnou 3D technologií
Bezdrátové připojení umožňuje sledování Full HD filmů bez překážejících kabelů1
Bezdrátový HD vysílač s 5 HDMI vstupy
Technologie Epson 3LCD přináší výjimečnou kvalitu obrazu
Kontrastní poměr 40000:1 zaručuje hluboké černé odstíny 20,000:1
Stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup 2 300 lumenů 2 100 lm
Funkce „super rozlišení“
Manuální horizontální a automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení usnadňují vyrovnání přenášeného obrazu.
2 x HDMI 1.4
5 barevných režimů ve formátu 2D a 2 ve formátu 3D
Převod 2D obsahu ve vysokém rozlišení do 3D formátu
1 pár aktivních 3D brýlí nabájených z USB portu pro sledování prostorového obrazu2 Nejsou součástí balení
Úprava hloubky 3D
Dva výkonné 10W reproduktory
3letá záruka na lampu
Barva těla projektoru Bílá Černá Bílá

O společnosti Epson Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a 3LCD projektorů až po senzory a další mikrozařízení. Cílem společnosti Epson je překonávat očekávání jejích zákazníků prostřednictvím hodnotných produktů, které využívají kompaktní, úsporné a vysoce výkonné technologie, jež ocení nejen domácí uživatelé, ale také zákazníci z firemní sféry, obchodu nebo průmyslu.

Skupina Epson vedena společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 75 000 zaměstnanců v 97 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídicí centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1 583 milionů eur. http://www.epson.eu

Ekologická vize 2050   http://eco.epson.com/