Změna ve vedení Slevomatu: Irikovský výkonným ředitelem, Čupr předsedou dozorčí rady

Praha, 13. září 2012 – Ve vedení největšího českého slevového portálu Slevomat dochází k plánované změně. Zakladatel a spolumajitel serveru Tomáš Čupr po dvou a půl letech odchází z pozice výkonného ředitele a ujímá se funkce předsedy dozorčí rady. Zůstává i nadále hlavní mediální tváří Slevomatu a klíčovým vizionářem v rozvoji dalších služeb portálu. Pozici výkonného ředitele obsadí Peter Irikovský, dosavadní obchodní ředitel, který v minulosti působil jako regionální manažer v britské pobočce Grouponu, světové jedničky ve slevových serverech. (TZ)

„Za dva a půl roku fungování Slevomatu se podařilo vytvořit silný a stabilní management. Mým cílem bylo nakopnout Slevomat mezi největší a nejsilnější internetové společnosti v Česku, nalézt klíčové lidi do managementu portálu a vytvořit stabilní tým. I nadále budu aktivně spolupracovat s Peterem Irikovským na dalším rozvoji produktu, značky a marketingu,“ říká Tomáš Čupr. Kromě toho bude mít Čupr na starosti nově vznikající investiční skupinu Slevomat Ventures, která se bude zabývat investicemi a provozem doplňujících služeb pro zákazníky a partnery Slevomatu.

„Peter Irikovský je zkušený manažer, který již více než rok významně přispívá k výkonu a růstu Slevomatu, který má dnes již více než 120 zaměstnanců. Peterovou silnou stránkou je schopnost efektivně řídit velké týmy lidí a optimalizovat zaběhlé procesy. Mé silné stránky jsou jinde a jsem rád, že mohu firmu svěřit někomu tak kvalitnímu, jako je Peter. Tuto změnu jsme plánovali několik měsíců. I nadále však budu Slevomatu velmi blízko, jak díky Slevomat Ventures, tak zejména jako předseda dozorčí rady, která má velmi úzký vztah k managementu,“ dodává Tomáš Čupr.

„Slevomat je dynamická firma s unikátní kulturou, která má za sebou raketový růst a před sebou obrovsky potenciál. Já věřím, že máme ty správné lidi, kteří nám pomohou tento potenciál realizovat a ze Slevomatu již brzy udělat jednu z tří největších e-commerce firem v Česku. Na tuto novou výzvu velmi těším, protože vidím hodně možností, jak business posouvat dále dopředu. Tomáš vybudoval něco úžasného – celá skupina Slevomat letos udělá obrat více než 2,5 miliardy a má nastartované další růstové aktivity, což je skvělý výsledek pro firmu, která má do třetích narozenin ještě daleko. Pro mě je cíl dostat se v příštím roce výrazně výš,“ říká Peter Irikovský.

Více o Slevomat.cz

Slevomat.cz je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování, která svým uživatelům každodenně představuje výjimečné cenové nabídky na předjednané služby a produkty. Za dobu svého fungování zákazníkům ušetřil již více než jeden a půl miliardy korun a rozšířil svou uživatelskou základnu na více než jeden milion lidí.

Slevomat.cz nabízí své služby v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Teplicích, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Pardubicích, ve Zlíně a také na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Estonsku, Lotyšku a Litvě.