Infor a Red Hat spolupracují na dodávkách řešení Infor LN na otevřené platformě a na databázích MySQL nebo MariaDB

Praha – 26. září 2012 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila spolupráci se společností Red Hat, globálním poskytovatelem open source řešení, s cílem zpřístupnit zákazníkům ERP řešení Infor na platformách Red Hat Enterprise Linux a JBoss Enterprise Middleware. (TZ)

Dostupnost na těchto platformách poskytuje zákazníkům flexibilní a zároveň vysoce výkonná a spolehlivá řešení postavená na průmyslových standardech. Řešení Infor10 ION and Infor LN jsou nyní certifikována na operační systém Red Hat Enterprise Linux a systém JBoss Enterprise Middleware. Certifikace aplikací Infor na open source platformách Red Hat nabízí zákazníkům přístup k celé řadě inovací bez závislosti na jednom dodavateli a poskytuje více způsobů implementace řešení Infor a snížení nákladů. Kromě toho, jak Infor LN tak Infor ION mohou nyní využívat databázové systémy MySQL a Maria DB, což ještě dále snižuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) řešení Infor LN a Infor ION, jak pro poskytovatele cloudových služeb tak pro zákazníky využívající open source řešení v rámci svých IT infrastruktur.

„Infor chce svým zákazníkům nabídnout přístup k nejinovativnějším technologiím a přitom redukovat celkové náklady na jejich vlastnictví, aby se zákazníci mohli více zaměřit na podnikové procesy, které podporují jejich růst a ziskovost,“ řekl Ali Shadman, senior vicepresident divize Business Cloud ve společnosti Infor. „Spoluprací se společností Red Hat jsme navázali partnerství s předním dodavatelem v oboru, což poskytne našim zákazníkům příležitost standardizovat své infrastruktury na open source platformách a přitom využívat špičkové aplikace s vysokou hodnotou bez kompromisu v oblasti výkonu či funkcionality.“

Dostupností svých aplikací na otevřené platformě Red Hat umožňuje společnost Infor svým zákazníkům provozovat aplikace na flexibilní open source platformě podporující hybridní infrastruktury, které mohou zahrnovat fyzické, virtuální a veřejné cloudové zdroje. Protože produkty Infor podporují jak cloudové tak on-premise infrastruktury využívající stejné zdrojové základny pro poskytování identické funkcionality, spolupráce s Red Hat je dalším způsobem, který pomáhá zákazníkům snižovat náklady na implementaci díky vyšší škálovatelnosti, výkonnosti a spolehlivosti. Vedle toho technologie Infor ION umožňuje uživatelům provozovat celé open source sady bez potřeby dodatečné integrace

JBoss Enterprise Middleware poskytuje podnikům otevřená řešení, která jim pomáhají vyvíjet, nasazovat a spravovat aplikace, aktualizovat podnikové procesy a lépe integrovat služby a data. Tato řešení pomáhají vytvářet účinnější, inteligentnější a integrovanější organizace.

„Red Hat neustále hledá způsoby jak zvýšit hodnotu dodávanou našim podnikovým zákazníkům prostřednictvím middlewaru JBoss Middleware a operačního systému Red Hat Enterprise Linux – spolupráce se společností Infor je další skvělý příklad,“ řekl Craig Muzilla, viceprezident a generální manažer divize Middleware ve společnosti Red Hat. „Společnosti Red Hat a Infor byly vždy v popředí inovací podnikových technologií a díky tomu nyní společně vytváříme nabídku špičkového ERP řešení využívajícího otevřené platformy.“

Jak Infor LN tak Infor ION mohou být implementovány s využitím middlewaru Red Hat na databázích MySQL nebo MariaDB jako pokročilejší varianty kompletní open source platformy, na které běží aplikace Infor. Open source platforma je ideální pro poskytovatele cloudových služeb, kteří mohou využít ekonomického provozu otevřených platforem k vylepšení jimi nabízených služeb.

O společnosti Infor

Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.