Lepší výkon, větší prostor pro data a delší výdrž baterie. Tak vypadá nové HTC One X+

Praha, 2. října 2012 – Společnost HTC představila vylepšený model HTC One X+, který poskytne nejvyšší výkon z celého produktového portfolia společnosti. Telefon bude mít v základu nejnovější Android ve verzi 4.1 (Jelly Bean) a vylepšené uživatelské rozhraní Sense 4+. S představením One X+ oznámilo HTC také dostupnost aktualizace na nejnovější systém i pro další modely z řady HTC One, konkrétně pro modely One S a One X. (TZ)

HTC One X+ nabídne čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3 taktovaný na 1.7 GHz a rozšířenou interní paměť na 64GB. O delší výdrž oproti předchozímu modelu se postará baterie s kapacitou 2100 mAh. Vylepšené uživatelské rozhraní Sense 4+ potěší lepší plynulostí, větším výkonem telefonu i dvěma novými režimy pro fotoaparát. Prvním z nich je autoportrét pro přední kameru, který pomůže se zachycením kvalitní fotografie při rozeznání obličeje. Druhým režimem je tzv. „Prohlídkový mód“, při kterém lze fotit za použití tlačítka pro uzamčení obrazovky.

Jednoduché nastavení

S novým modelem HTC One X+ byla představena také nová služba HTC Get Started. S její pomocí lze telefon při prvním spuštění nastavit prostřednictvím webového prohlížeče přímo v počítači. Více informací o této službě naleznete na www.htc.com

Autentická kvalita zvuku

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonu HTC One X+ integrována napříč celým systémem. Uživatelé, kteří vlastní sluchátka Beats, si mohou vychutnat plnohodnotný hudební zážitek v celém rozsahu slyšitelného zvukového pásma tak, jak autor skladbu složil.

Dostupnost

O dostupnosti představeného modelu HTC One X+ vás budeme včas informovat. Aktualizace na nejnovější operační systém Android 4.1 Jelly Bean pro modely HTC One S a X bude postupně dostupná již od počátku října.

Produktové fotografie modelu HTC One X+ jsou k dispozici zde

O společnosti HTC

HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.