Nový dálkový ovladač Logitech Harmony Touch vám poskytuje nevídanou úroveň kontroly nad domácí zábavou

NEWARK, Kalifornie — 3. října 2012 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) oznámila uvedení nové generace dálkových ovladačů Harmony® – model Logitech Harmony® Touch. Tento špičkový vyspělý univerzální dálkový ovladač umožňuje přizpůsobit ovládání vašim potřebám pomocí intuitivního barevného dotykového displeje, jenž vám poskytne naprosto nedostižnou kontrolu nad vaším systémem domácí zábavy. (TZ)

Dálkový ovladač Logitech Harmony Touch je navržen s cílem co nejvíce vám usnadnit ovládání zábavy, které dáváte přednost – umožňuje proto přidávat, odebírat a měnit pořadí až 50 ikon představujících jednotlivé programy od vašeho poskytovatele kabelové nebo satelitní televize, a to přímo na barevném dotykovém displeji s úhlopříčkou 2,4 palce (6,1 cm). Po provedení jednoduchého nastavení přes internet se vy a vaše rodina snadno dostanete ke všem oblíbeným kanálům – stačí na ně klepnout, posunout švihem nebo jimi listovat a odpadají tak obtíže se zapamatováním čísel kanálů i procházení nepřehledných průvodců programy na obrazovce televizoru. Ovládání si můžete zpříjemnit i tím, že si jej upravíte plně podle svého, abyste rychle a snadno našli všechnu svou oblíbenou zábavu – od televizních programů a filmů až po hry a hudbu – to vše na jeden dotek.

„Dálkový ovladač Logitech Harmony Touch představuje nový vývojový stupeň mezi univerzálními ovladači,“ řekl Joerg Tewes, viceprezident obchodní skupiny Digitální domácnost společnosti Logitech. „Dnes lidé oceňují praktičnost a chtějí systémy domácí zábavy, které jsou působivé a současně se snadno ovládají. S ohledem na to společnost Logitech vytvořila dálkový ovladač, díky němuž si lidé ovládání své oblíbené zábavy mohou upravit podle svých představ a ucítí, že nikdy svůj systém pro domácí zábavu neměli pod kontrolou tak, jako nyní.“

Ovladač má ergonomicky tvarované tělo a přehledné rozložení tlačítek v celkově štíhlém, minimalistickém designu, jenž obohatí vzhled vašeho obývacího pokoje. Tlačítka s nízkým profilem jsou navíc podsvícená, takže svou zábavu můžete ovládat snadno i potmě.

Kompatibilita dálkového ovladače Logitech Harmony Touch zahrnuje přes 225.000 zařízení pro domácí zábavu od více než 5.000 značek a dokáže ovládat až 15 různých přístrojů. A dodává se s nabíjecí stanicí, takže bude vždy nabitý a nadosah, aby vám posloužil, ať po něm budete chtít jakoukoli akci.

Cena a dostupnost

Očekává se, že dálkový ovladač Logitech Harmony Touch bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání v říjnu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 4499 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu společnosti Logitech.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).