Svět, ve kterém nemusíte na nic čekat – Bezobjednani.cz

Praha, 15.10.2012 – „Vždy mi vadilo, když jsem potřebovala navštívit kadeřnici a objednávací lhůty byly příliš dlouhé. Zároveň bylo při mé časové vytíženosti někdy těžké najít termín, který by mi vyhovoval. Nyní je můj problém vyřešen,“ vypráví s úsměvem Markéta Andělová, zakladatelka Bezobjednani.cz a dodává: „Vytvořili jsme nový portál, kde se zákazník může objednat na mnoho volnočasových aktivit v jeho okolí podle jemu vyhovujícího termínu.“ (TZ)
Tento nápad realizovala firma ANIX Media s.r.o. jako odezvu na stále rostoucí poptávku o last minute nakupování a firmám tímto dává novou možnost doprodávání volných termínů. Spuštění je naplánováno na středu 17. října a Bezobjednání.cz nabídne svým zákazníkům širokou škálu služeb a aktivit. Pavel Kábrt, který na projektu spolupracuje, říká: „Přinášíme velice jednoduché a přehledné rozhraní, kde uživatel pouze vybere druh služby a zadá konkrétní čas, i na tentýž den. Systém pak sám najde volné termíny, které jsou dostupné a dokonce mohou být i se slevou. Dáváme tak nejen tipy, co vyzkoušet ve volném čase, ale i možnost firmám vyplnit své volné kapacity.“

Nový internetový portál Bezobjednání.cz je koncipován pro nákup zejména last minute terminů na kurzy vaření, kulturní a sportovní akce, kadeřnické služby nebo různé workshopy na současný den. Zákazník si může termín zakoupit i hodinu před začátkem a mnohdy i ušetří. Současně s tím pomáhá tato služba firmám prodat volné kapacity, které by těsně dopředu jinak nejspíš nenaplnily. Mimo to jim tímto způsobem pomáhá najít nové zákazníky. Registrace je samozřejmě zdarma a vytvořený profil uživatelům nabízí velice jednoduché rozhraní.