Infor otevírá novou centrálu společnosti v New Yorku

Praha – 22. října 2012 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, otevřela své nové hlavní sídlo v New York City. Sídlo se nachází v srdci newyorského „Silicon Alley“, které je známé vysokou koncentrací technologických společností, designových firem a start-upů. (TZ)

Nová centrála společnosti Infor se vyznačuje otevřeným prostředím navrženým pro maximální spolupráci a efektivní tvorbu inovací. Společnost Infor rovněž uvedla nový branding, aby reflektovala své zaměření na inovace a zdůraznila hluboké odvětvové know-how.

„Otevření nového hlavního sídla a uvedení nového brandu završuje dvouletou periodu transformace naší společnosti,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor. „S mnoha dekádami zkušeností z jednotlivých průmyslových odvětví se nový Infor zaměřuje na rychlejší inovace a dodávky designových aplikací, které podtrhují uživatelskou jednoduchost, podporu zákazníkům při rozhodování a vysokou agilitu a rychlost – ať již v kanceláři nebo na cestách.“

Nové sídlo společnosti, které stojí na 6. Avenue, bylo navrženo designéry společnosti VOA Associates ve stylu otevřeného prostoru bez tradičních kanceláří, který umožňuje volné sdílení nápadů a informací. V centrále bude mimo jiné sídlit výkonný ředitel společnosti a řada dalších členů firemního managementu.

Původní hlavní sídlo ve městě Alpharetta poblíž Atlanty bude nadále fungovat jako provozní a administrativní zázemí společnosti a navíc bude hostit ION Experience Center. Z tohoto centra budou odborníci na vývoj a poradenské služby spolupracovat se zákazníky tak, aby společně dokázali vytvořit softwarové prostředí zákazníkům na míru s cílem využít výhod integrační platformy Infor ION a cloudových či hybridních modelů.

Současně došlo ke změně brandu Infor včetně nového loga a webových stránek, které byly navrženy kreativní agenturou Hook & Loop a které odrážejí vizuální podobu nového designu podnikových aplikací Infor. Prioritou společnosti Infor je líbivost vzhledu aplikací a pocit snadné dostupnosti, otevřenosti a flexibility v každodenní práci.

O společnosti Infor

Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat jejich podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady postavené na rychlosti a inovačních technologiích poskytujících uživatelům bohaté nástroje a nejrůznější způsoby nasazení včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.