Infor uvádí novou mobilní aplikaci pro iPad ke správě podnikového majetku

Praha – 25. října 2012 – Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, dnes ohlásil dostupnost Infor EAM Mobile, inovativní aplikace pro správu podnikového majetku pro zařízení Apple iPad. Zákazníci, kteří využívají aplikace Infor EAM, mají nyní možnost zvýšit efektivitu svých mobilních pracovníků prostřednictvím přístupu k přesným informacím v reálném čase. (TZ)

Infor EAM Mobile rozšiřuje hodnotu systému Infor EAM pro pracovníky v terénu, jako jsou manažeři, dozorčí pracovníci a plánovači přímo pracující se systémem. Řešení rovněž poskytuje funkce pro vzdáleně pracující technické pracovníky, kteří potřebují přístup k informacím a možnost jejich zpracování přímo z terénu. Infor EAM Mobile může být implementováno již jako přednastavené řešení nebo může být konfigurováno na základě jedinečných požadavků zákazníka. Přístup k informacím lze realizovat prostřednictvím mobilního zařízení specificky navrženého společností Infor nebo s využitím široké řady hardwaru třetích stran dostupného na současném trhu. Aplikace navíc využívá známého rozhraní, takže uživatelé ji mohou začít využívat s minimálním zaškolením prakticky ihned.

„Společnost Infor si uvědomuje potřebu svých zákazníků po vyšší rychlosti a větším přehledu o všech částech organizace s cílem eliminovat skryté náklady a fungovat efektivněji,“ řekl Kevin Price, ředitel divize EAM ve společnosti Infor. „Naše aplikace EAM Mobile poskytuje kritické nástroje přímo pracovníkům organizace a posiluje komunikaci mezi pracovníky v terénu a v kanceláři ve všech oblastech správy majetku, přičemž podporuje účinnější rozhodovací procesy a produktivitu.“

Infor EAM Mobile se vyznačuje moderní a nákladově efektivní mobilní infrastrukturou a nabízí bohaté funkcionality, jako jsou:

Jednodušší řízení pracovních příkazů – uživatelé si mohou stáhnout pracovní příkazy přímo z databáze a poté je přidělit příslušným pracovníkům. Mobilní uživatelé mohou získat přístup k historii daného pracovního příkazu a k informacím o majetku v oblasti diagnózy poruchy, opravy, náhradních dílů, rezervace pracovních hodin apod. a také mohou k pracovním příkazům připojovat obrazové přílohy.

Moduly pro přesnější měření v terénu – Kalibrační moduly poskytují uživatelsky snadný přístup k přesným měřicím instrumentům, jako jsou kalibrační a měřící nástroje, umožňující zaznamenat výsledky do informačního systému, což zvyšuje přesnost a efektivitu procesů a zajišťuje shodu s nejrůznějšími nařízeními. Prostřednictvím modulu Meter Reading and Replacement mohou uživatelé vkládat změřené hodnoty získané z jakékoliv části zařízení a systém automaticky doplní název jednotky, což pomáhá při sběru dat a zkracuje čas pro zadávání dat do systému.

Vyšší shoda se zákonnými nařízeními – Infor EAM Mobile umožňuje dosáhnout shody s 21 požadavky standardu CFR 11 s využitím funkcí uzamykatelných záznamů a elektronického podpisu. Modul dovoluje vzdáleně provádět validace, měnit status pracovních příkazů, elektronicky se podepisovat a autentizovat.

Výměna přesných dat mezi zařízeními v reálném čase – Aplikace podporují obousměrnou výměnu informací mezi mobilními zařízeními a centrální databází Infor EAM v reálném čase. Pokaždé, když uživatel přenese data z mobilního zařízení do databáze, celý systém se aktualizuje. Aby bylo jisté, že dostupná data jsou vždy ta správná, přenos dat ze zařízení do  databáze rovněž spouští zpětný přenos, který aktualizuje data rovněž v daném mobilním zařízení.

Pro více informací prosím navštivte http://www.infor.com/solutions/eam/.

O společnosti Infor

Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat jejich podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady postavené na rychlosti a inovačních technologiích poskytujících uživatelům bohaté nástroje a nejrůznější způsoby nasazení včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.