Horké novinky ze světa Androidu a Nexusu

Fanoušci zařízení s OS Android se dnes dočkali několika novinek. Představujeme vám hned tři nová zařízení řady Nexus, a to ve třech nejrůznějších velikostech. Na světě je i nová příchuť Android 4.2 Jelly Bean, která nabídne to nejlepší z Googlu včetně dalších nových funkcí. Google Play rozšiřuje svou nabídku a míří s ní do dalších zemí. Nebojte se ochutnat, nabízíme nevšední šťavnatou porci technologických inovací: (TZ)
I. Nexus ve třech velikostech

  • Nexus 4 – nový chytrý telefon, který jsme vyvinuli společně s LG, vybavený nejnovější verzí Androidu 4.2
  • Nexus 7 – tablet s kapacitou 32GB od Asusu se skvělou výbavou nejrůznějších Google služeb jako je YouTube, Chrome, Gmail nebo Mapy Google
  • Nexus 10 – tablet z dílny Samsungu s perfektním obrazem, zvukem, ale i skvělou výdrží

II. Jelly Bean s lepší příchutí

Operační systém Android 4.2 přináší zcela novou úroveň jednoduchosti a rychlosti, nabízí ojedinělý zážitek z focení a vylepšenou formu psaní. Operační systém Android 4.2 je díky Jelly Bean daleko jednodušší a rychlejší. V rámci Google Now přicházíme také s řadou nových záložek, které vám ve finále mohou usnadnit život. Jedná se o praktické informace týkající se například dopravy nebo rezervace v restauracích a hotelech, informace o divadelních představeních, koncertech, ale i dalších zajímavostech z vašeho okolí.

III. Google Play rozšiřuje svou nabídku

Nabídku obsahu Google Play jsme rozšířili i do dalších zemí. Konkrétně filmy si nově mohou zakoupit uživatelé Kanady, Velké Británie, Francie, Španělska a Austrálie. Hudbu z Google Play si zase nově od 13. listopadu budou moci zakoupit uživatelé ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii a Španělsku.

Podrobnější informace naleznete na oficiálním blogu společnosti Google.