AOC rozšiřuje svoji řadu IPS monitorů o 27palcový model

Praha, 30. 10. 2012 – Společnost AOC rozšířila svoji nabídku IPS monitorů o nový model s označením i2757Fh. Tento monitor zaujme svým ultratenkým provedením a IPS panelem, který zaručuje kvalitní zobrazení a široké pozorovací úhly. Monitor i2757Fh se perfektně hodí jak do pracovního prostředí, tak do moderních domácností.  (TZ)

IPS panel

Použití IPS panelu zaručuje uživatelům vynikající  pozorovací úhly (178° horizont./vert.), vysoký kontrast (typický 1000:1) a stabilní podání barev. Monitor i2757Fh se může pochlubit také nízkou dobou odezvy (pouze 5 ms), díky čemuž skvěle poslouží nejen při grafických pracích, ale uspokojí také náročnějšího domácího uživatele.

Multimedia

Full HD (1920 x 1080 pixelů) rozlišení monitoru s poměrem stran 16:9 ocení uživatelé především při přehrávání filmů ve vysoké kvalitě a hraní nejnovějších her. Monitor je vybaven dvěma HDMI a jedním analogovým vstupem, takže k němu lze připojit jak Blu-ray přehrávače, tak stolní počítače či herní konzoly. Navíc je vybavený zabudovanými stereo reproduktory.

Nový model AOC i2757Fh je nejen výkonný, ale díky svému stylovému designu si jistě najde místo nejen v kancelářích, ale i v moderních domácnostech. Navíc moderní W-LED podsvícení snižuje spotřebu elektrické energie, a tak šetří náklady a také životní prostředí. I proto byl tento monitor oceněn několika certifikáty, jako jsou TCO 5.0 a EPEAT Silver. Monitor má odnímatelný podstavec a je koncipován tak, že ho lze postavit na stůl i bez něj. Při nedostatku prostoru tak lze ušetřit nějaké to místo, při přenášení zase několik dekagramů hmotnosti.

Monitor i2757Fh je dostupný přibližně za 6990 Kč bez DPH. Na monitor se vztahuje tříletá záruka, která zahrnuje také servis na místě.

Dodavatelem monitorů značky AOC na český a slovenský trh je společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic.

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je součástí TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.