S projektory Epson budou vaše obchodní jednání mnohem efektivnější

31. října 2012 – Společnost Epson, světová jednička na trhu s projektory s více než 10 lety zkušeností#, nyní nabízí kompletní digitální řešení pro obchodní jednání. Modely EB-1410Wi a EB-1400Wi kombinují výhody projektorů, interaktivních tabulí, papírových tabulí a dalšího prezentačního vybavení v jediném snadno použitelném zařízení. Promítaný interaktivní obraz může mít úhlopříčku až 100 palců. K projektoru můžete připojit širokou řadu vstupních zdrojů. Tyto modely vám pomohou zvýšit produktivitu podnikání a snížit náklady na instalaci, protože v jednací místnosti už nebudete muset mít několik částí vybavení. (TZ)

Díky pokročilým funkcím těchto modelů mohou uživatelé proměnit jakýkoli povrch v interaktivní obrazovku s úhlopříčkou 100 palců. Promítaný obraz, do kterého lze vkládat poznámky, může pocházet z široké řady vstupních zdrojů: počítačů, podnikových sítí, paměťových zařízení USB#, vizualizérů a mnoha dalších chytrých zařízení. Pomocí interaktivních per lze plně ovládat počítačový software – stejně jako s běžnou myší – a vkládat poznámky přímo do prezentačních materiálů. Jakmile jednání skončí, poznámky lze uložit a sdílet prostřednictvím podnikové sítě a paměťových zařízení USB2 nebo odeslat ostatním uživatelům pomocí e-mailu.

Projektory lze rovněž propojit s multifunkčními kancelářskými inkoustovými tiskárnami Epson, např. s tiskárnami řady WorkForcePro 4500. Dokumenty lze skenovat přímo do projektoru a vytisknout poznámky k jednání. Poznámky je možné tisknout také na# většině stávajících tiskových zařízení v podniku.

Projektory EB-1410Wi a EB-1400Wi rovněž podporují funkci pro více umístění. Díky tomu lze vytvořit až čtyři samostatné, avšak vzdáleně propojené projekční systémy, takže uživatelé budou moci sdílet obrazy a prezentace a na dálku vkládat poznámky ke stejnému obrazu.

Julia Lin, produktová manažerka společnosti Epson Europe, k tomu říká: „Tyto nové 100palcové projekční systémy jsou mnohem více než jen pouhé interaktivní projektory. Představují kompletní digitální řešení pro řadu obchodních jednání. Jedno zařízení zastane práci tří nebo čtyř dalších, takže firmy nebudou muset investovat do dalších zařízení a jejich obchodní jednání budou efektivnější a produktivnější.“

Julia dodává: „Díky intuitivní nabídce na obrazovce a jednoduchému ovládání tato zařízení nevyžadují žádné zvláštní školení. Uživatelé mohou bez obav provádět prezentace a využívat všech pokročilých funkcí s vědomím, že mají vše plně pod kontrolou.“

Modely EB-1410Wi a EB-1400Wi budou k dispozici od ledna 2013.

Funkce EB-1410Wi EB-1400Wi
Víceúčelové řešení pro interaktivní jednací místnost
Kompletní interaktivní řešení: projektor, dvě digitální pera, integrovaný software, sada pro montáž na zeď
Ukládání, úprava a sdílení poznámek k jednání
Bílý a barevný světelný výstup 3 100 lumenů 2,600
Velikost promítaného obrazu dosahuje až 100 palců / 254 cm
Širokoúhlé prezentace z velmi krátké projekční vzdálenosti
Každý povrch vhodný pro prezentaci lze proměnit na interaktivní
Kompatibilní s kancelářskými inkoustovými tiskárnami Epson a také většinou současných kancelářských tiskáren
Integrovaná interaktivní funkce pro vkládání poznámek do prezentací bez nutnosti připojení k počítači
Možnost použití dvou digitálních per současně
Funkce vícenásobného umístění
Externí ovládací panel s velkými tlačítky pro snadné ovládání
Ovladače ani kalibrace obrazu nejsou nutné
Vestavěný 10W reproduktor
Technologie Epson 3LCD zaručuje přirozené barvy a jejich přesnou reprodukci
Digitální vstupní konektory DisplayPort a HDMI pro obsah ve vysokém rozlišení

 

O společnosti Epson Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a 3LCD projektorů až po senzory a další mikrozařízení. Společnost Epson je odhodlaná překonávat očekávání svých zákazníků po celém světě, kterým přináší výhody založené na kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologiích. Společnost operuje na podnikových, domácích, obchodních i průmyslových trzích.

Skupina Epson vedena společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 75 000 zaměstnanců v 97 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.
http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu je centrálou skupiny pro region Evropy,

Středního východu, Ruska a Afriky. Společnost Epson zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1 583 milionů eur. http://www.epson.eu

Environmentální vize 2050   http://eco.epson.com/