Změny v managementu Fujitsu Technology Solutions

Praha, 1. listopadu 2012 – Fujitsu včera oznámila jmenování Roda Vawdreyho jako prozatímního CEO společnosti Fujitsu Technology Solutions. Bývalý výkonný ředitel Rolf Schwirz, který vedl region CEMEA&I1, se rozhodl ze společnosti odejít. (TZ)

Vawdrey, který je rovněž Senior Vice Prezident a Prezident pro mezinárodní obchod ve Fujitsu Ltd, uvedl: „Jménem společnosti Fujitsu, děkuji Rolfu Schwirzovi za jeho vysoké nasazení pro společnost a do budoucna mu přeji hodně štěstí.“

Rod Vawdrey byl jmenován Prezidentem globální obchodní skupiny a Senior Vice Prezidentem společnosti Fujitsu Ltd v dubnu 2011. Předtím působil jako výkonný ředitel ve společnosti Fujitsu Australia Ltd.

1 Do region CEMEA&I patří země Střední Evropy, na Středním východě, Afrika a Indie.

O společnosti Fujitsu Limited

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 170 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 54 miliard USD (k 31. březnu 2012).

Další informace naleznete na webu http://www.fujitsu.com.

O společnosti Fujitsu Technology Solutions ČR

Fujitsu Technology Solutions ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu – Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu http://www.fujitsu.com/cz/