Tisková zpráva – soutěžte s Gigaserver.cz o vstupenky do multikina nebo získejte nový Iphone 5.

Společnost Seonet Multimedia s.r.o., provozovatel hostingových služeb Gigaserver.cz zahájil dnes  5. listopadu 2012 marketingovou kampaň, kde každý zákazník má možnost soutěžit o vstupenky do multikina Cinestar nebo Cinemacity a o nové mobilní telefony Iphone 5. (TZ)

Každý den slosujeme veškeré registrace a prodloužení .CZ domén v daném dni a každý den získá 5 klientů 2 poukazy do multikina Cinestar nebo Cinemacity.

A to ještě není vše – 19. listopadu, 3. prosince a 17. prosince 2012 vylosujeme celkem 3 klienty, kteří v uplynulém čtrnáctidenním období provedli novou registraci nebo prodloužení .CZ domény a ty obdrží nový mobilní telefon Apple Iphone 5 16 GB, Black.

Celkem tak máme připraveno 420 ks vstupenek do multikina a 3 mobilní telefony Apple Iphone 5 16 GB, Black. Registrujte nebo prodlužujte doménu za cenu 125 Kč bez DPH na 1 rok! Pro zařazení do soutěže není nutné zakoupit webhostingový tarif!

Další informace je možné získat na adrese http://www.gigaserver.cz/vyhrajte-iphone-5-nebo-vstupenky-do-multikina-s-cz-domenou/

Kompletní podmínky kampaně jsou k dispozici na adrese http://www.gigaserver.cz/obchodni_podminky_marketingove_kampane_prosinec_12.pdf