PowerLinux umožní klientům dosáhnout vyšší efektivity a získat lepší informace

IBM představila řešení IBM PowerLinux Systems and Solutions, které klientům umožní využítí cenových výhod operačního systému Linux a virtualizace pro kritické zátěže. IBM PowerLinux na bázi Solutions nabízí plnou integraci nového hardwaru POWER7, vyvinutého speciálně pro Linux, a standardního „linuxového“ softwaru od Red Hat a SUSE pro analýzu velkých dat, správu specifických aplikací a implementaci služeb postavených na otevřené infrastruktuře. (TZ)

Nová řešení IBM PowerLinux jsou pro firmy cenově dostupnější. IBM nabízí i dva nové servery specifické pro Linux: systém pro nedávno představený IBM PureFlex System, který je součástí rodiny systémů IBM PureSystems s integrovaným řešením aplikací, a též individuální vysoce výkonný a energeticky úsporný IBM PowerLinux System. Ten nabízí jedinečný poměr ceny a výkonu pro střední a vyšší segmenty trhu

Nové PowerLinux Solutions a podpůrné systémy byly navrženy tak, aby klientům umožnily snadnou instalaci, nižší instalační náklady, vyšší výkon, spolehlivost a možnost vyššího zatížení než jakou umožňují konkurenční platformy x86 nabízené za srovnatelné ceny. Díky těmto novinkám bude IBM moci řešit potřeby linuxových aplikací podstatně efektivněji, stejně jako je tomu u UNIXu (AIX) a IBM aplikací s Power Systems.

IBM poskytuje nové integrované PowerLinux Solutions optimalizované pro kritickou pracovní zátěž, přičemž nabídka začíná na třech specifických linuxových konfiguracích. IBM PowerLinux Solutions jsou navrženy tak, aby reagovaly na specifika konkrétní zátěže. Díky tomu nabízejí klientům jednodušší „linuxové“ IT prostředí vedoucí ke snížení nákladů na infrastrukturu. Zároveň umožní IT zaměstnancům zaměřit se na inovaci produktů a služeb

Díky tomu, že jsou nová řešení založena na levnějších systémech PowerLinux a virtualizační technologii PowerVM pro Linux, může IBM svým klientům nabídnout lepší poměr ceny a výkonu než konkurence, která nabízí Linux na serverech x86. Kromě toho mohou klienti dosáhnout dalších úspor nahrazením „windowsových“ serverů systémy PowerLinux a využitím aplikací postavených na otevřené platformě. Ušetří tak za drahé softwarové licence a poplatky za aktualizace.

Pro více informací o řešení IBM PowerLinux navštivte webové stránky zde.

Kompletní tiskovou zprávu v angličtině naleznete zde.