Red Hat jmenoval DataScript nejlepším partnerem zaměřeným na školení a certifikace v regionu střední a východní Evropy pro rok 2012

PRAHA – 14. listopadu 2012 – Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel open source řešení, ocenil na konferenci v Istanbulu společnost DataScript jako nejlepšího partnera zaměřeného na školení a certifikace v regionu střední a východní Evropy pro rok 2012. Ocenění zdůrazňuje dlouhodobý důraz společnosti Red Hat na kurzy a vzdělávání. (TZ)

„DataScript, jediný certifikovaný Red Hat Training Partner v České republice, patří k dlouhodobým partnerům společnosti Red Hat v tomto regionu a získal ocenění už druhý rok po sobě,“ říká Jens Ziemann, ředitel, Red Hat Training EMEA. „Zaměstnanci patří mezi vůbec nejcennější aktiva každé firmy, a proto je správné školení zásadní věcí. Úspěch firmy je ovlivňován jejich znalostí a dovedností využívat technologie nejlepším možným způsobem. Zkušení IT profesionálové během kurzů pomáhají účastníkům pochopit, jak plně využívat technologie, které používají. Školení jsou praktická a vychází z reálných situací, což zákazníci oceňují.“

Red Hat školení připraví organizace na úspěšné nasazení a efektivní správu Red Hat Enterprise Linux a JBoss Enterprise Middleware. Neustále roste počet společností, které využívají open source řešení a právě školení jim umožní využívat plný potenciál technologií a připravit firmu na výzvy reálného světa. Red Hat už po celém světě proškolil téměř 2 miliony lidí a pomohl jim lépe využívat řešení Red Hat a JBoss.

Školení a certifikace přináší řadu výhod:

Zaměstnanci jsou připraveni na výzvy reálného světa, navíc jsou schopni většinu problémů řešit sami, takže maximalizují svou výkonnost při každodenních úkonech. Školení jsou navržená odborníky a pomáhají účastníkům čelit různým situacím v různých pracovních rolích.

Specialisté během školení účastníkům pomohou odhalit jejich skutečné schopnosti a dovednosti.

Účastníci kurzů mají jistotu, že dostanou rady a informace od profesionálů v oboru a certifikovaní instruktoři ukáží řešení situací z reálného života.

„Jsme velmi hrdí, že jsme byli už druhý rok po sobě zvoleni jako nejlepší partner společnosti Red Hat zaměřený na školení a certifikace. Je to pro nás velmi prestižní vítězství a zdůrazňuje to dlouholeté partnerství DataScriptu a mateřské společnosti Servodata s Red Hatem,“ říká, Iveta Babulenková, ředitelka obchodní divize, Servodata. „Zavázali jsme se přinášet přidanou hodnotu na open source trh a zvyšovat ve spolupráci se společností Red Hat povědomí o výhodách.“

DataScript zajišťuje jakékoli školení z kompletního portfolia kurzů a certifikací Red Hat. Pravidelně jsou pořádány kurzy vedoucí k certifikacím Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) a Red Hat Certified Engineer (RHCE) a pravidelně probíhají v Praze, Brně a Bratislavě i kurzy JBoss pro vývojáře a administrátory. Dále probíhají školení a certifikace z řady Red Hat Certified Architect (RHCA), Red Hat Certified Security Specialist (RHCSS) a Red Hat Certified Datacenter Specialist (RHCDS). V návaznosti na virtualizační technologii Red Hat pro servery je připraveno školení vedoucí k certifikaci Red Hat Certified Virtualization Administrator (RHCVA).

Buďte ve spojení se společností Red Hat

Sledujte novinky společnosti Red Hat nebo se přihlaste k odběru Red Hat RSS

Sledujte Red Hat na Twitteru

Staňte se fanoušky společnosti Red Hat na Facebooku

Sledujte videa společnosti Red Hat na YouTube

O společnosti Red Hat, Inc.

Red Hat, přední světový poskytovatel open source řešení, využívá síly komunitního vývoje a přináší spolehlivé a vysoce výkonné technologie v oblasti cloudu, Linuxu, middleware, ukládání dat a virtualizace. Red Hat rovněž nabízí oceňovanou podporu, školení a konzultační služby. Red Hat je spojovací článek v celosvětové síti podniků, partnerů a open source komunity a pomáhá vytvořit inovativní technologie, které umožní zákazníkům růst a připraví je na budoucnost IT. Více informací najdete na stránce http://www.redhat.com.