Huawei vydává aktualizaci na Android 4.0 ICS pro svůj vánoční best-seller smartphone Huawei Ascend G30

Praha, Česká republika, 28. listopadu 2012: Společnost Huawei, přední světový poskytovatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), dnes oznámila vydání aktualizace pro smartphone Huawei Ascend G300 s Androidem 2.3 (V100R001C185B894) na Android 4.0 ICS (V100R001C185B935). Na tuto aktualizaci budou uživatelé telefonu upozorněni pop-up zprávou na svém telefonu a také ji mohou nalézt v update menu (Nastavení > Info o telefonu > Online aktualizace). (TZ)

Před aktualizací:
1. Zálohujte osobní údaje. Všechny osobní údaje budou po aktualizaci odstraněny.
2. Ujistěte se, že karta microSD má dostatečnou kapacitu pro uložení nové verze softwaru.
3. Online aktualizaci proveďte podle pokynů na obrazovce.

HUAWEI Ascend G300 je plně vybavený, 10.5 mm tenký výkonný chytrý telefon se 4palcovým IPS displejem (800 x 480 pixelů), 1 GHz procesorem, 512 MB paměti RAM, 5MPx fotoaparátem, s výkonnou baterií s kapacitou 1500 mAh Li-Ion, v titanově šedém provedení.

O společnosti HUAWEI

Společnost Huawei Device se domnívá, že každý může být informačním centrem a že svět by byl lepší, kdyby padly překážky bránící přístupu k informacím a jejich šíření. Rozsáhlé portfolio mobilních telefonů, mobilních širokopásmových zařízení a domácích zařízení svědčí o zaměření společnosti Huawei na zákazníky a na její snahu dodávat uživatelsky příjemné mobilní internetová řešení prostřednictvím neustálých inovací. Na základě více než dvou desetiletí úspěchů v odvětví informatiky a komunikace díky vlastním odborným znalostem, provozní základně a globálním partnerským zdrojům se společnost Huawei Device mění ze společnosti, která prodává miliony zařízení v rámci jediné transakce velkým podnikům, na značku „business-to-people“ (B2P), která přímo prodává i jednotlivé přístroje milionům lidí. Ke konci roku 2011 společnost Huawei Device dodávala výrobky více než 500 operátorům po celém světě. Více informací najdete na adrese: www.huaweidevice.com.

Pro další informace v českém jazyce prosím navštivte www.huaweidevice.cz nebo www.facebook.com/HuaweiDeviceCesko.