HTC se stává hlavním partnerem Ligy mistrů a Evropské ligy fotbalové asociace UEFA

Praha, 12. prosince 2012 – Společnost HTC dnes oznámila, že se od ledna 2013 stává oficiálním partnerem dvou prestižních fotbalových soutěží, Ligy mistrů a Evropské ligy. Tříleté partnerství mezi společností HTC a asociací UEFA zajistí všem fanouškům fotbalu nové možnosti při sledování obou fotbalových soutěží. (TZ)

„Fotbal vyvolává mnoho vášní po celém světě a my jsme rádi, že se stáváme partnerem jedné z nejpřednějších sportovních značek na světě,“ říká Peter Chou, generální ředitel společnosti HTC. „Budeme úzce spolupracovat s asociací UEFA, abychom poskytli všem fotbalovým fanouškům bohatší a lepší mobilní zážitek přímo z dění,“ dodává.

Pro všechny fanoušky a příznivce fotbalu znamená partnerství společnosti HTC a asociace UEFA nové zážitky při sledování fotbalových zápasů a možnost okamžitě sdílet každý moment. Uzavřené tříleté partnerství kombinuje tradici společnosti HTC spolupracovat s celosvětovými lídry ze světa hudby, obrazu, designu a sportu se zájmy a kulturními prožitky zákazníků po celém světě.

Gianni Infantino, generální sekretář UEFA říká: „Jsem potěšen, že mohu přivítat společnost HTC do rodiny fotbalových soutěží UEFA. Díky tomuto partnerství přiblíží UEFA a HTC evropský klubový fotbal lidem po celém světě a fanoušci budou mnohem více vtaženi do hry. Vážíme si podpory a angažovanosti společnosti HTC a věříme, že partnerské zapojení do těchto prestižních fotbalových soutěží zvedne povědomí o značce na globální úrovni.“

UEFA Super Cup a Liga mistrů žen

V rámci partnerství s Ligou mistrů a Evropskou ligu je společnost HTC také oficiálním globálním dodavatelem chytrých telefonů pro finále UEFA Super Cup v roce 2013 a 2014 a také finálových utkání v ženské lize mistrů v roce 2013, 2014 a 2015.

Pro více informací o partnerství navštivte stránku www.htc.com

O společnosti HTC

HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.