Smart LED televizor Philips 47PFL6907 získal ocenění v soutěži iF product design award

Praha, 14. prosince 2012 – Společnost TP Vision s potěšením oznamuje, že Smart LED televizor Philips 47PFL6907 získal cenu iF product design award 2013. Toto ocenění sponzorované společností International Forum Design GmbH, Hanover (Německo) patří na poli produktového designu k těm nejprestižnějším. (TZ)

Společnost TP Vision se zaměřuje na působivý design

“To, že byl některý z našich výrobků opět oceněn na iF design award, je skvělým završením naší snahy o působivý design,“ říká Rod White, Senior Creative Director společnosti TP Vision. “V řadě 6900 se nám podařilo vytvořit jedinečný a funkční design, který uspokojuje trojici základních potřeb uživatelů. Těmi jsou vysoký výkon, mimořádná konektivita a moderní design, jehož středobodem je uživatel.

Puristický a nadčasový vzhled

Charakteristický puristický design modelu Philips 47PFL6907 výborně ladí se současnými moderními interiéry. Jeho osobitý design je navíc doplněn technologií takzvaného adaptivního Ambilightu. Jedná se o funkci, která přizpůsobuje své barevné spektrum vysílané na stěnu barvě stěny za televizorem. Velmi tenký rám panelu televizoru je vyroben z broušeného hliníku. Spodní stranu tvoří leštěná kovová lišta tak typická pro osobitý styl televizorů Philips. Kovový pochromovaný otočný stojan otevřené konstrukce koresponduje s materiály užitými v televizoru a dále tak posiluje jeho skvělé sladění s moderními interiéry.

Splynutí designu, funkčnosti a výkonu

Model 47PFL6907 je vybaven bohatým výběrem různých rozhraní a nejnovějších funkcí Smart TV, přináší tak vrchovatou porci televizní zábavy. Model s úhlopříčkou 119cm (47’’) je kompatibilní s aplikací Philips MyRemote určenou mobilním zařízením s operačními systémy Android a iOS. Aplikace umožňuje kupříkladu vkládání textu, ovládání programů či posílaní obrázků, videí a hudby jednoduchým přetažením z dotykových mobilních přístrojů. Aplikace Wi-Fi Smart Screen dále rozšiřuje souhru mezi televizorem a tablety, s jeho pomocí lze jediným pohybem prstu přetáhnout digitální televizní obraz přímo do mobilního zařízení. Model disponuje vysokou kvalitou obrazu ve 2D i 3D. Tu zajišťují technologické novinky v oblasti pohybu a obrazu.

Sofistikovaný design televizorů podle přání uživatelů

“Ocenění iF design award udělené našim televizorům řady PFL6900 je pro nás tou správnou motivací i nadále jít cestou osobitého designu,“ dodává Maarten de Vries, výkonný ředitel společnosti TP Vision. “V nadcházejícím roce plánujeme rozšířit svou nabídku bezrámových televizorů a vybavit více modelů takto kvalitními materiály. Sofistikovaný design bude i do budoucna naším prvořadým cílem.”

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguaji, Paraguaji a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision založená v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost vlastní 70% TPV a ze 30% Royal Philips Electronics, se sídlem v Nizozemí. TP Vision zaměstnává takřka 3300 lidí na několika místech po celém světě.

Další materiály a informace pro média

Máte-li zájem o další materiály, fotografie, videa či náhledy, navštivte prosím TP Vision press room na adrese http://www.tpvision.de/pr/press-releases.

Tiskové zprávy o řadě PFL6900 naleznete zde.

Pro získání dalších informací o iF design award prosím navštivte iF design web site.