Telefónica nabízí vánoční nadílku pořadů na O2 TV

Programová nabídka O2 TVmá zdarma do 2. ledna 2013 rozšířenou nabídku o další pořady, filmy, seriály, dokumenty a pohádky pro nejmenší. „Chtěli jsme našim zákazníkům dopřát více zábavy u obrazovek a dětem zkrátit čekání na Ježíška, proto jsme nachystali extra porci pořadů na O2 TV, ze kterých si vybere každý,“ uvedl Aleš Veselý, marketingový ředitel segmentu domácností, společnosti Telefónica Czech Republic. (TZ)

Vánoční programová nabídka je automaticky aktivována všem zákazníkům. Pro její zobrazení je potřeba pouze restartovat set-top-box. Pořady zdarma obsahují programovou skladbu, ve které jsou zastoupeny tituly z jednotlivých kanálů, např. AXN, HBO, Jim Jam, Discovery a mnoho dalších. Sekce „Můj přehled“, která se nachází přímo v hlavním menu O2 TV, je nahrazena sekcí s názvem „Nadílka“. Na vánoční nadílku bude zákazníky O2 upozorňovat také reklamní spot na O2 TV.

Vánoční nadílka od O2 TV představuje celkem 65 hodin pořadů, mezi nimiž je například seriál Firma, příběhy tučňáka Pingu pro nejmenší nebo dokument Ptačí paparazzi. Kromě toho je v placené sekci Videotéka pro diváky připraveno několik filmových premiér na O2TV, jako například Líbáš jako ďábel, Rebelka, Madagaskar 3, Muži v černém 3, Bastardi 2 a další.

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jak první operátor v České Republice spustila LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje 312 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.