AVG uvádí novou generaci Business Edition 2013

Praha, 25. ledna 2013 – AVG Technologies (NYSE: AVG), poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti pro 143 milionů aktivních uživatelů, představuje AVG Internet Security Business Edition (ISBE) 2013, nejnovější verzi úspěšného bezpečnostního softwaru. (TZ)

AVG ISBE 2013 je založena na klíčových vlastnostech verze 2012 a nabízí další vylepšení jako například:

  • AVG Self Defense – nadstavbovou bezpečnostní vrstvu, která pomáhá zastavit neautorizované pokusy malwaru o změnu, přejmenování nebo smazání jakéhokoliv AVG souboru, procesu nebo driveru.

  • Rogue WiFi Guard – který pomáhá uživateli, aby se při připojování na wifi síť vyhnul podvodným sítím založeným kyberzločinci. AVG uživatele varuje, pokud se jeho počítač snaží připojit na neznámou wifi síť.

  • Rychlost skenování – podle nezávislého testu Tolly je tento produkt jedním z nejrychlejších na trhu.

  • Kompatibilitu s Windows 8 a Windows Server 2012.

  • Nové touch ready uživatelské rozhraní.

Další přínosy AVG Business Edition 2013:

  • Ochrana dat – díky AVG Firewall, AVG Anti-Virus, AVG Anti-Spyware, AVG Resident Shield a AVG Smart Anti Rootkit pomáhá chránit data před zneužitím.

  • Vylepšené skenování díky funkci reputace souborů.

  • Bezpečnější surfování – AVG LinkScanner, AVG Anti-Virus a AVG Online Shield pomáhá chránit zaměstnance, když jsou online.

  • Centralizované zadávání výjimek ve vzdálené správě.

  • Dobrý výkon za dobrou cenu – uživatel získá bezpečné, cenově výhodné a praktické řešení pro svůj podnik.

„V dnešní ekonomické situaci musejí majitelé podniků, IT manažeři a správci sítí pracovat více a chytřeji než kdykoliv předtím. Mají proto právo na to, aby jim technologie tento těžký úděl ulehčila,“ říká J.R.Smith, CEO AVG Technologies, „dnes je přece v businessu tolik činností závislých na IT. Je velmi důležité, aby bylo bezpečnostní řešení odolné, dobře použitelné a výkonné. Nejde totiž vždy o společnosti, které mají samostatné IT zdroje, takže jejich spravování musí být co možná nejsnadnější.“

Pro další informace o AVG Internet Security Business Edition 2013 prosím navštivte:
http://www.avg.com/internet-security-business
Získejte zdarma zkušební verzi na:
www.avgclick.me/isbe2013

###

O společnosti AVG Technologies (NYSE: AVG)

Posláním AVG je zjednodušit, optimalizovat a zabezpečit zážitek na internetu, poskytnout klid mysli propojenému světu. Výkonný a snadno použitelný AVG software a služby online poskytují uživatelům kontrolu nad jejich prací na internetu. Výběrem AVG softwaru a služeb se uživatelé stávají součástí důvěryhodného globálního společenství, které těží z vlastních síťových výhod, vzájemné ochrany a podpory. AVG se rozrostla uživatelská základna na 143 milionů aktivních uživatelů k 30. září 2012 a nabízí portfolio produktů, které se zaměřuje na spotřebitele a malé obchodní trhy, včetně zabezpečení internetu, optimalizace výkonu PC, online zálohování, mobilní bezpečnost, ochrany identity a rodinného bezpečnostního software.