Canon na veletrhu Hunkeler Innovationdays 2013 představí svou komplexní nabídku

PRAHA, 2. února 2013 – Společnost Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu a od převzetí firmy Océ také lídr v oblasti produkčního tisku a služeb, chce inspirovat návštěvníky veletrhu Hunkeler Innovationsdays, kde představí svou nabídku a nové obchodní příležitosti. V rámci nejrozsáhlejší expozice na veletrhu vůbec bude Canon demonstrovat své produkty a řešení v oblasti kontinuálního komerčního tisku. Předvede inovativní tiskové aplikace a nové způsoby, jak mohou zákazníci podpořit svůj byznys, zvýšit produktivitu, obrat a rozvíjet nové trhy. (TZ)
Poptávka po digitálním tisku prudce stoupá díky trendům, jakými jsou například zmenšování velikosti nákladů tiskových zakázek při zvyšování jejich počtu, požadavek rychlejší obrátkovosti zakázek a možnost jejich personalizace či tisk na vyžádání (PoD). Vysokorychlostní barevné inkoustové tiskárny poskytují široké možnosti, jež byly dříve vyhrazeny pouze ofsetovému tisku a nabízejí i unikátní přidanou hodnotu. Technologie kontinuálního inkoustového tisku společnosti Canon podporuje její ambici stát se předním dodavatelem na trhu grafických výstupů.

Představením široké nabídky kontinuálních a archových produkčních řešení chce společnost Canon ukázat návštěvníkům veletrhu, že je jako vedoucí poskytovatel integrovaných a kombinovaných workflow řešení ideálním partnerem pro podporu růstu jejich byznysu.

Kombinované technologie nabízejí jedinečné vlastnosti
Vrcholem expozice bude demonstrace řešení Océ ColorStream 3900. Jde o nejvyšší model barevných inkoustových  kontinuálních tiskových systémů firmy řady „Twin“ společnosti Canon. Zařízení vytváří vysoce kvalitní výstupy rychlostí až 127 m za minutu. Řešení bude na veletrhu nakonfigurováno tak, aby pokrylo dvě odlišné aplikační oblasti:

* Tisk z role na roli (roll-to-roll) s in-line zpracováním dokumentů v podání Hunkeler Dynamic Puncher and Perforator, které bude demonstrovat vysoce variabilní  zpracování transakčních dokumentů typu direct mailingu.

* Z role do složky (roll-to-folds) inline produkcí ze signatur lepených knižních bloků

Ve druhé konfiguraci bude Océ ColorStream 3900 mimo jiné využívám jako produkční stroje pro tvorbu vnitřních stránek časopisu Paper Report, který bude v režii firmy Viscom po dobu veletrhu vycházet a jehož  obálka bude tištěna na zařízení Canon imagePRESS C7010VPS. Toto konkrétní nasazení poslouží jako demonstrace zákazníkům z oblasti polygrafie. Předvede možnosti nové generace inkoustů, kompletní zajištění workflow pro knihy a produkci barevných dokumentů a bude prezentovat zvýšenou produktivitu při různém zatížení tiskového řešení.

V rámci své expozice bude společnost Canon také prezentovat softwarovou sadu Océ PRISMA. Představuje nejucelenější soubor aplikací pro transakční a grafické nasazení a řízení workflow. Nabízí snadnou integraci do existujících prostředí, čímž pomáhá chránit starší investice. Je plně škálovatelné pro pokrytí současných i budoucích požadavků zákazníků. Poskytuje rovněž centralizovanou automatizaci workflow a kontrolu pro maximální efektivitu.

Inspirace prostřednictvím aplikací

Další oblastí expozice budou dvě Aplikační galerie. Návštěvníci v nich najdou široké spektrum zákaznických aplikací  z reálného života. Budou souviset s transakčním zpracováním a s trhem direct mailingu, stejně jako s oblastí polygrafie. Návštěvníci zde mohou čerpat inspiraci pro jejich vlastní praktické uplatnění. Dostupné budou rovněž případové studie zákazníků, které detailně přiblíží, jak společnost Canon poskytuje obchodní konzultace, kontinuální tisková řešení a nepřekonatelné služby, jež pomáhají zákazníkům v dosahování obchodních výsledků.

V reakci na rostoucí poptávku po kampaních typu cross media bude společnost Canon demonstrovat svou nabídku pro tuto oblast. Řešení DirectSmile ukáže, jak tištěná a digitální média mohou být vhodně kombinována, přičemž marketingovým manažerům zajistí nejlepší možnou návratnost investic. Předvedena bude rovněž úspěšná aplikace typu web-to-print Digital StoreFront, kterou vyvíjí alianční partner firmy Canon společnost EFI.

„Jsem potěšen, že mohu být znovu na Hunkeler Innovationdays a také poprvé – od akvizice firmy Océ –  pod značkou společnosti Canon,“ říká Peter Wolff, Head of the Commercial Print Group společnosti Canon Europe. „Jako divize společnosti Canon zde chceme prezentovat příspěvek společnosti Canon v oblasti komerčního tisku. Prostřednictvím detailního představení naší nabídky a technologií chceme naše zákazníky a další návštěvníky veletrhu inspirovat a ukázat jim možné obchodní příležitosti. Společnost Canon, jako univerzálně vybavený obchodní partner, má nyní historicky nejlepší předpoklady pro to, aby zákazníkům, kteří identifikují specifickou příležitost, nabídla pomoc s realizací jejich obchodního případu. Disponuje širokým portfoliem produktů, řešení, poradenství a služeb podpory, které jsou na špičkové úrovni.“

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.