Web AT Computers pro mobilní technologie

Ostrava, 7. 2. 2013 – Společnost AT Computers představila novou vylepšenou verzi svého oceňovaného webového řešení dostupného na stránce www.atcomp.cz. Nová verze je totiž automaticky schopná určit, z jakého přístroje uživatel k webu přistupuje, a podle toho vybere verzi, kterou mu systém zobrazí. Řešení je připraveno pro všechny mobilní platformy a operační systémy současnosti. (TZ)

Běžný uživatel PC mnoho změn nezaznamená, ale mobilní uživatelé, kteří jsou často v terénu u zákazníků, ocení maximální přehlednost a rychlost nového řešení. V rámci něho jsou uživatelé schopni provést veškeré běžné operace, na které jsou zvyklí. Nemusí už totiž čekat, až se vrátí zpět do kanceláře, ale novou objednávku mohou zadat do systému přímo ze svého mobilního telefonu nebo tabletu. Nové řešení navíc odpovídá všem posledním legislativním úpravám, které vstoupily v platnost 1. ledna 2013.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo udělat další významný krok k našim zákazníkům a jejich potřebám. Nové webové řešení pro mobilní technologie ušetří našim zákazníkům a partnerům spoustu času a přinese víc efektivity do jejich práce,“ komentoval spuštění nového řešení Rostislav Vybíral, ředitel e-byznys AT Computers.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.