HTC představuje nový HTC One, zcela nový rozměr chytrých telefonů

Londýn, New York, Praha, 19. února 2013 – Společnost HTC, globální lídr v mobilních inovacích a designu, právě představila svou novou vlajkovou loď – nový HTC One. V dokonalém celohliníkovém těle se ukrývá trojice inovací klíčového uživatelského prostředí HTC Sense® – HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ a HTC BoomSound™, které přetvářejí mobilní zážitky a nastavují nový standard pro chytré telefony. (TZ)

„Lidé jsou v dnešní době ponořeni v konstantní záplavě aktualit, zpráv a informací. Přestože jsou chytré telefony jedním z hlavních způsobů, jak získávat informace nebo zůstat v kontaktu s lidmi, na kterých nám záleží, nedokážou zatím držet krok s tím, jak je skutečně lidé využívají,“ říká Peter Chou, CEO společnosti HTC. „K chytrým telefonům je potřeba zaujmout nový přístup. S novým HTC One jsme uchopili mobilní zážitek znovu od úplného začátku, abychom dokázali odrazit tuto novou realitu.“

HTC BlinkFeed: osobní live stream přímo na domovské obrazovce

V centru nových zážitků s HTC One stojí HTC BlinkFeed. Jde o odvážnou novinku, která přetváří domovskou obrazovku na jednoduchý live stream všech relevantních informací jako jsou aktuality na sociálních sítích, novinky, lifestyle, zábava nebo fotografie. Uživatelé tak nadále nemusí využívat množství různých aplikací, aby zjistili, co se děje nového. HTC BlinkFeed agreguje nejčerstvější obsah z nejrelevantnějších a nejzajímavějších zdrojů a přináší jej okamžitě na jedno místo, aniž by bylo nutné přeskakovat mezi aplikacemi a internetovými stránkami.

HTC Zoe s ultrapixely

Zlomová inovace HTC Zoe s ultrapixely redefinuje způsob, jakým lidé zachycují, znovu prožívají a sdílejí nejcennější momenty. HTC Zoe přináší uživatelům možnost pořizovat fotografie ve vysokém rozlišení, které ožijí z třívteřinových útržků – tzv. Zoes. Tyto Zoes, fotografie a videa se pak zobrazí unikátním způsobem, jenž oživí celou fotogalerii a přemění tradiční úložiště nehybných obrázků v pohyblivou galerii vzpomínek. Z nejlepších záběrů z každé události se zároveň automaticky vytvoří integrované filmy, poskládané z jednotlivých Zoes, fotografií a videí, zasazené do hudby, s profesionálně vytvořenými ořezy, přechody a efekty. Tato videa mohou být remixována nebo zasazena do různých motivů a pak velmi jednoduše sdílena na sociálních sítích, po emailu nebo prostřednictvím jiné služby.

Pro umožnění tohoto inovativního fotografického zážitku vyvinulo HTC speciální fotoaparát, který obsahuje ve své třídě nejlepší čočky s ohniskem f/2.0 a průlomovým senzorem s Ultrapixely, jež sbírají o 300% více světla než tradiční fotosenzory ostatních chytrých telefonů. Tento nový přístup zároveň přináší ohromující výkonnost i při nízkém osvětlení a řadu dalších vylepšení při fotografování a natáčení. Zcela na dosah je také perfektní autoportrét nebo video, a to díky ultra-širokému záběru předního fotoaparátu, který podporuje natáčení videí v rozlišení 1080p. Několika osová optická stabilizace obrazu pro přední i zadní fotoaparát pomáhá zajistit plynulejší záznam, ať už je telefon v klidu nebo v pohybu. HTC Zoe přidává mnoho dalších funkcí a efektů jako vylepšené 360° panorama, časovou sekvenci a odstraňování nechtěných objektů.

HTC BoomSound

Nové HTC One nabízí nejlepší audio zážitek ze všech současných mobilních telefonů. Vůbec poprvé se na telefonu představují přední stereo reproduktory se speciálním zesilovačem, které v kombinaci s úžasným full HD displejem ponoří uživatele do hudby, videa, her nebo oblíbených klipů na Youtube™. Integrovaný systém Beats Audio umožní užít si bohatý, autentický zvuk, ať už posloucháte svou oblíbenou hudbu, díváte se na video na Youtube nebo hrajete hry. HDR nahrávání využívá moderní duální mikrofony a audio zpracování tak, aby zachytilo čistý, plný zvuk, který si zaslouží snímání ve vysokém rozlišení. Telefonní hovory znějí na HTC One skvěle, a to díky HTC Sense Voice™, který zvyšuje hlasitost a kvalitu hovoru v hlučném prostředí, takže je konverzace čistá a hlasitá.

Kovový unibody design

Nový HTC One se chlubí brilantním displejem velikosti 4,7 palce, hliníkovým tělem z jednoho kusu kovu, full HD obrazovkou (1080p) a operačním systémem Android Jelly Bean. Součástí je také technologie podporující LTE, která umožňuje super rychlé surfování na internetu. Zajímavou funkci představuje také HTC Sense TV, které mění nové HTC One na dálkové ovládání pro většinu televizí, set-top boxů a přijímačů. To vše v balení, které kombinuje prémiový design s průlomovou kvalitou.

Barvy a dostupnost

HTC One bude k dispozici ve stříbrné a černé variantě. Hladké tělo, vytvořené z jednoho kusu hliníku, se perfektně drží v ruce a představuje unikátní anténovou technologii, která napomáhá k získání křišťálově čistého signálu. Displej skvěle odolává škrábancům, poskytujte lepší čitelnost na slunci, přičemž nabízí velmi jemné rozlišení 468ppi a bohaté, přírodní barvy.

O ceně a dostupnosti nového modelu HTC One v České republice budeme včas informovat.

Pro více informací navštivte stránku www.htc.com

Produktové fotografie a specifikace telefonu naleznete zde.

O společnosti HTC

HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.