AT Computers nejlepším distributorem ve střední a východní Evropě

Ostrava, 27. 2. 2013 – Společnost AT Computers obdržela další významné distributorské ocenění. Po nedávných vítězstvích v prestižních domácích anketách tentokrát prostřednictvím skupiny AB, do které spadá, obdržela ocenění distributor roku pro střední a východní Evropu.  (TZ)

Slavnostní galavečer, na kterém byla vyhlášena a předána ocenění EMEA Channel Academy: 2013 Awards, se uskutečnil na závěr konference Distree EMEA v Monaku. Kromě ocenění pro distributory byly také rozdány ceny výrobcům, a to ve 12 kategoriích. Zatímco hlasy pro distributory pocházely od dealerů a vendorů, kteří hlasovali ještě před začátkem konference, o titulech pro výrobce rozhodlo živé elektronické hlasování, které se uskutečnilo v průběhu večera. Skupina AB v této anketě uspěla poprvé, na druhém místě skončila skupina ABC Data a na třetím distribuční společnost Action.

„První místo v takto významné anketě je pro celou skupinu AB/AT Computers neuvěřitelným úspěchem. Zároveň je vnímám jako ocenění každodenní práce každého z nás a děkuji za všechny hlasy, které jsme obdrželi. Už teď ale vím, že letošní rok bude pro nás velice náročný, protože se pokusíme nezklamat důvěru našich zákazníků a obhájit prvenství v domácích anketách i v této anketě evropského významu,“ řekl po převzetí ocenění Martin Harazím, ředitel nákupu AT Computers v České republice.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.