Infor ION se stává produktem s nejrychleji rostoucími prodeji

Praha – 11. března 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila silnou poptávku po integrační technologii Infor ION. Produkt ION si doposud zakoupilo více než 900 zákazníků z 59 zemí, což učinilo z této technologie nejprodávanější a nejrychleji rostoucí produkt v portfoliu společnosti Infor. (TZ)

Inovativní, odlehčený middleware Infor ION je flexibilní a výkonná integrační platforma, která propojuje operační, front-office a back-office systémy v podniku s využitím standardizované výměny XML dokumentů. ION poskytuje moderní uživatelské rozhraní, když integruje prvky sociálních sítí, mobilních technologií a cloud computingu do existujících infrastruktur, přičemž nabízí doposud skryté informace a analýzy těm uživatelům, kteří je právě potřebují.

Jako senior viceprezident divize Platform Technologies byl společností Infor jmenován Steve Moroski, který by měl posílit rozvoj této platformy. Steve Moroski, jež má více než 20 let zkušeností s tímto segmentem, přichází ze společnosti Oracle, kde působil jako viceprezident v oblasti vývoje systémů.

„Silná poptávka po řešení Infor ION a dalších platformních technologiích je důkazem smysluplných přínosů jednoduchého odlehčeného middlewaru postaveného na otevřených standardech,“ řekl Stephan Scholl, prezident společnosti Infor. „Se zkušenostmi, jimiž demonstruje dokonalé porozumění platformním technologiím a aplikacím podporujícím inovaci podnikových procesů, je Steve Moroski ideálním člověkem, který povede tento dynamicky rostoucí segment ve společnosti Infor.“

Mezi společnosti, které si pořídily řešení Infor ION k propojení více systémů Infor, se například řadí A.Schulman, BAE Systems, Brewster Dairy, Ferrari, Hi-Tech Mouldings, Pan Emirates,  Preferred Sands a Pride Industries.

„Jednou z největších výzev bylo propojení našich procesů, abychom dostávali informace nezbytné ke kvalifikovanějšímu rozhodování na základě správných a aktuálních informací,“ řekl Luke Rains, ředitel pro vývoj systémů ve společnosti Preferred Sands. „Integrace je pro nás klíčovým předpokladem správného fungování naší infrastruktury a platforma ION nám umožnila integrovat procesy a vytvořit škálovatelné aplikace rychle a bezpečně. ION nám dává možnost rychle reagovat na změny a poskytuje jistotu, že naše procesy fungují na základě těch nejaktuálnějších informací.“

Kromě toho může být platforma ION využívána k integraci aplikací Infor s aplikacemi jiných softwarových dodavatelů a byla mimo jiné základní komponentou pro vývoj marketingových řešení Inforce Everywhere a Inforce Marketing.

„Pokud ve své organizaci nemáte nástroj jako Infor ION, jste omezeni ve výběru dalších aplikací a navíc utratíte další náklady na vývoj rozhraní mezi systémy,“ řekl Kendal Phipps, systémový analytik ze společnosti Pride Systems. „Správné nástroje v našem IT prostředí jsou klíčové pro rozvoj podnikání a řešení nejrůznějších výzev. Nechceme vyhazovat 20 milionů dolarů ročně rok jen proto, že nedokážeme zpracovat požadovaný počet dokumentů nebo že se neumíme propojit se systémem zákazníka. Nyní máme jistotou, že to není pro nás problém.“

Dalším příkladem je Brewster Dairy, přední výrobce kvalitních sýrů, který využívá Infor ION k integraci svého systému Infor ERP se systémem pro správu majetku. V roce 2011 mu bylo uděleno uznání za pokročilé využívání technologií ke zvýšení výkonnosti podniku. Případová studie Brewster Dairy využívající Infor ION je dostupná zde.

O společnosti Infor

Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat jejich podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady postavené na rychlosti a inovačních technologiích poskytujících uživatelům bohaté nástroje a nejrůznější způsoby nasazení včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.