Mimořádně úsporný tisk za všech okolností

13. března 2013 – Společnost Epson uvedla novou řadu tiskáren s integrovaným systémem inkoustových nádržek. Tyto tiskárny nabízejí nízkonákladový tisk a jsou ideálním řešením pro studenty a domácí kanceláře. Modely L210 a L110 jsou vybaveny velkoobjemovými nádržkami inkoustu, které lze snadno a efektivně opětovně naplnit originálními inkousty Epson. Uživatelům nabízejí velmi nízké náklady na tisk jedné stránky a využívají technologii Micro Piezo společnosti Epson, jež je zárukou vysoce kvalitních dokumentů při každém použití. (TZ)

Model L210 představuje multifunkční tiskárnu, skener a kopírku v jednom, model L110 je jednoúčelovou tiskárnou. Obě tiskárny jsou vybaveny čtyřmi samostatnými lahvičkami s inkoustem o objemu 70 ml: azurová, purpurová, žlutá a černá. S každou sadou velkoobjemových lahviček lze vytisknout až 4 000 stran černobíle a 6 500 stran barevně#, takže náklady na tisk jsou mimořádně nízké, pouze 5 haléřů na tisk černobílé stránky a 14 haléřů na tisk barevné stránky#.

Tyto tiskárny využívají technologii Epson Micro Piezo a v porovnání s ostatními tiskárnami s integrovaným systémem inkoustových nádržek na trhu nabízejí bezkonkurenční životnost, kvalitu a spolehlivost. Se zárukou na 12 měsíců (nebo 15 000 stránek) a kompletním zákaznickým servisem získáte naprostou jistotu a pomoc, kdykoli ji potřebujete.

Tiskárnu lze nastavit pomocí tří jednoduchých kroků: stačí naplnit inkoustové nádržky, zapnout tiskárnu a nastavit inkoustový systém. Díky lahvičkám s tryskami zamezujícími kapání je doplňování inkoustových nádržek čistým a naprosto bezproblémovým úkonem.

Ivo Peta, produktový manažer společnosti Epson Europe, říká: „Tyto tiskárny Epson se systémem inkoustových nádržek jsme navrhli tak, aby studentům a domácím kancelářím nabízely mimořádně nízké náklady na tisk. Tisk disertačních prací, esejů a dalších obsáhlých dokumentů je velmi hospodárný, přičemž jeho kvalita zůstává vysoká, přesně jak zákazníci od společnosti Epson očekávají.“

Doporučená maloobchodní cena modelu L210 je 4.990 Kč. Doporučená maloobchodní cena modelu L110 je 3.890 Kč.

Funkce

L210

L110

Tisk, kopírování a skenování

Pouze tisk

Integrovaný systém velkokapacitních inkoustových nádržek

Technologie Micro Piezo

Záruka společnosti Epson na 12 měsíců nebo 15 000 stránek

Originální inkoust Epson

Snadné nastavení

Tisk až 4 000 stránek černobíle a 6 500 stránek barevně2 při mimořádně nízkých nákladech na tisk jedné stránky

Rychlost tisku 6 str./min#

Součástí dodávky jsou 70ml lahvičky s originálním inkoustem Epson ve čtyřech barvách

O 12 % menší než předchozí modely#

Skener s rozlišením 600 dpi

Splnění podmínek programu ENERGY STAR

Poznámky pro editory

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů a její portofilo sahá od inkoustových tiskáren a 3LCD projektorů až po senzory a další mikrozařízení. Cílem společnosti Epson je překonávat očekávání jejích zákazníků prostřednictvím hodnotných produktů, které využívají kompaktní, úsporné a vysoce výkonné technologie, jež ocení nejen domácí uživatelé, ale také zákazníci z firemní sféry, obchodu nebo průmyslu.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 81 000 lidí v 97 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu je současně hlavním sídlem Skupiny pro region Evropy, Středního východu, Ruska a Afriky. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 757 lidí a ve fiskálním roce 2011 zaznamenala obrat 1.546 milionů eur. http://www.epson.eu

Environmentální vize 2050   

http://eco.epson.com/