Marketing nabídkového portálu Službomat.cz vede Václav Pláteník

Společnost Službomat.cz, která je provozovatelem nového stejnojmenného nabídkového portálu, oznamuje jmenování Václava Pláteníka do funkce ředitele marketingu
a komunikace. Jeho hlavním úkolem je uvedení inovace mezi katalogovými
a poptávkovými portály na trh. (TZ)

„Službomat.cz se liší v tom, co nabízí registrovaným firmám a za co registrované firmy platí. Nevybíráme žádné paušální poplatky, firmy platí tehdy, když jsou kontaktovány zákazníkem, a to 29, 49 nebo 99 korun. Zákazník ocení přehledný design a systém referencí, který mu pomůže s výběrem služby. Tyto benefity musíme našim zákazníkům představit,“ vysvětluje svou roli Václav Pláteník.

Václav Pláteník je zároveň i konzultantem v sekci Obchod a marketing společnosti LCG – 360° consulting, která stojí za novým portálem Službomat.cz. V LCG zároveň vede divizi New Media, která se zaměřuje na internetový marketing. Před nástupem do LCG působil mimo jiné v agentuře PR.Konektor nebo v organizačním týmu festivalu PIAF.

O Službomat.cz

Službomat.cz s podtitulem „můj svět služeb“ je webový portál sdružující poskytovatele všech dostupných služeb na území České republiky. Poskytovatelům služeb nabízí vlastní firemní profil s širokým využitím a stálou marketingovou podporu pro získávání nových zákazníků. Registrace je zdarma, firmy neplatí žádné paušální poplatky. Dle kategorie služeb, které firmy poskytují, platí poplatek za zprostředkování kontaktu klientovi. Koncový zákazník najde srozumitelně na jednom místě veškeré informace a hodnocení pro výběr a rozhodnutí o objednání požadované služby. Zákazníci již nemusejí hledat různé služby na různých místech internetu, stačí navštívit Službomat.cz. Kromě webu funguje také na telefonu 841 100 300 za cenu volání jako v rodině.   www.sluzbomat.cz.