Unicorn certifikuje obchodní zástupce ČMSS k prodeji penzijních produktů tzv. druhého pilíře penzijního systému

Společnost Unicorn dodala Českomoravské stavební spořitelně (ČMSS) školicí materiály, kompletní e-learningový systém a zajišťuje samotné certifikační zkoušky, opravňující obchodní zástupce ČMSS k prodeji penzijních produktů tzv. druhého pilíře nového penzijního systému. Využívá při tom nejmodernější dostupné technologie, jako je cloudové řešení Unicorn Universe a tablety iPad. (TZ)

Kompletní e-learningový systém, který zpřístupňuje vzdělávací materiály, eviduje informace o účastnících certifikačních zkoušek i pravidelný reporting o stavu jejich přípravy, vytvořil Unicorn s využitím internetové služby Unicorn Universe. Součástí interaktivního e-learningového materiálu je také sada přípravných testů, které mají ověřit připravenost zástupců obchodní sítě na povinnou certifikační zkoušku. Interaktivní studijní materiály a testovacích otázky připravil Unicorn ve spolupráci s vysokou školou Unicorn College.

Samotná certifikační zkouška probíhá elektronickou formou na iPadech od společnosti Apple. Odborným garantem certifikačních zkoušek je vysoká škola Unicorn College, která od České národní banky (dále ČNB) získala oprávnění k jejich pořádání. Cílem certifikačních zkoušek je ověření odborné způsobilosti zástupců obchodní sítě pro distribuci finančních produktů podle zákona 427/2011 Sb. o doplňkovém penzijním spoření.

„Projekt certifikace obchodních zástupců pro prodej penzijních produktů tzv. druhého pilíře nám dělá velkou radost, protože ukazuje, jak moderní technologie jako jsou cloudová služba Unicorn Universe a tablety Apple iPad umožňují ve velmi krátkém čase zpřístupnit školící materiály pro obchodní zástupce přes internet, vyškolit je a následně je nechat složit certifikační zkoušku dle požadavků stanovených ČNB,“ dodal k projektu člen představenstva společnosti Unicorn Jan Jaroš.

„Spolupráci se společností Unicorn hodnotíme velice pozitivně. Kvalita dodaných vstupů a celý bezproblémový průběh projektu pomohl realizovat školení a následné certifikace plně v souladu s naším očekáváním.“ dodala k projektu Kateřina Kolářová, vedoucí oddělení Školení a personálního rozvoje Českomoravské stavební spořitelny.

O společnosti Unicorn

Unicorn je dynamická skupina společností poskytující komplexní služby v oblasti informačních systémů a informačních a komunikačních technologií. Již od roku 1990 je posláním skupiny přinášet klientům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových informatických produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu.

Skupina je tvořena třemi společnostmi zaměřenými na specifické portfolio produktů a služeb – Unicorn Systems, Unicorn Universe a Unicorn College.

O Unicorn College

Unicorn College je moderní soukromá vysoká škola, která nabízí kvalitní vysokoškolské bakalářské studium v oblastech informační a komunikační technologie, ekonomie a managementu. Naším cílem je poskytnout studentům aktivní schopnost využít získané vědomosti tam, kde je to vyžadováno, a rovněž tyto znalosti obohatit o reálné zkušenosti.

O ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) je v České republice předním poskytovatelem finančních služeb a je nejvyhledávanějším poskytovatelem úvěrů na bydlení v České republice. Od vstupu na trh v roce 1993 poskytla k 31. 5. 2013 téměř 935 tisíc úvěrů na bydlení v objemu 305,8 mld. korun.  Základním stavebním kamenem úspěchu ČMSS je atraktivní produktová nabídka, kvalitní klientský servis a výkonná a široce dostupná mobilní obchodní síť. Jejím pilířem a nejvýkonnější složkou je 2200 finančních poradců ČMSS.

Tato i další tiskové zprávy Unicornu jsou k dispozici na webových stránkách http://www.unicorn.eu/cz/novinky-2013.html.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s