Rychlejší zpracování dokumentů do systémů pracovních toků

18. září 2013 – Zvyšte svou produktivitu při archivaci a distribuci elektronických dokumentů pomocí nové řady skenerů Epson formátu A4 s vysokou rychlostí skenování a technologií Advanced Feed. Modely WorkForce DS-510 a DS-510N jsou navrženy tak, aby zlepšily efektivitu práce a aby začlenění do systémů správy dokumentů a cloudových systémů proběhlo bez problémů. (TZ)

Tyto nové modely se vyznačují kompaktními rozměry, vysokými rychlostmi skenování až 26 str./min nebo 52 obr./min barevně i černobíle a automatickým podavačem dokumentů (ADF) s kapacitou 50 stran formátu A4. Oba skenery nabízejí jednofázové oboustranné skenování, hardwarovou kompresi JPEG a detekci podání dvou listů pomocí ultrazvukového senzoru.

Tato všestranná zařízení využívají technologii Advanced Feed, která zajišťuje plynulé podávání papíru a snižuje riziko podání více stran. Zvyšují tak spolehlivost skenování při zpracovávání velkých dávek dokumentů.

V kombinaci s aplikací Epson Document Capture Pro se můžete těšit nejen na vysokou rychlost skenování, ale také na funkce přímého skenování s využitím volitelné jednotky síťového rozhraní. Mezi tyto individuálně nastavitelné funkce patří např. skenování do e-mailu, skenování do Microsoft SharePointTM a skenování do cloudu. Model WorkForce DS-510N podporuje připojení k síti.

Tyto skenery dokumentů jsou navrženy tak, aby zlepšily efektivitu práce a aby začlenění do systémů správy dokumentů a cloudových systémů proběhlo bez problémů. Software EpsonScan nabízí širokou škálu funkcí včetně rozpoznávání čárových kódů, zónového rozpoznávání OCR a podpory ovladačů TWAIN, ISIS a WIA.

Klientská a serverová verze aplikace Epson Document Capture Pro i Document Capture for Mac urychlují práci a umožňují uživatelům snímat, převádět a distribuovat oskenované informace prakticky do jakéhokoli úložiště dokumentů nebo systému správy dokumentů.

Patrick Perrot, senior produkt manažer společnosti Epson Europe pro řešení a systémy správy dokumentů, dodává: „Tyto skenery jsou vybaveny technologií od společnosti Epson, která je zárukou toho, že i ty nesložitější úlohy zvládne bez potíží úplně každý, dokonce i bez nutnosti podstupovat nějaké speciální školení. Společnosti proto zaznamenají urychlení práce i zvýšení efektivity. Technologie Epson ReadyScan LED nepotřebuje žádnou dobu rozběhu, neobsahuje rtuť a pyšní se nízkou spotřebou energie. Naše skenery díky těmto funkcím nabízejí podnikům kompletní sadu pro rychlou správu elektronických dokumentů.“

Modely WorkForce DS-510 a DS-510N budou dostupné od září za doporučenou maloobchodní cenu 14.090,- Kč  a 20.074,- Kč

Hlavní vlastnosti:

-Konec-

Hlavní vlastnosti

DS-510

DS-510N

Vysoká rychlost barevného skenování 26 str./min a 52 obr./min při 200/300 dpi

Hardwarová komprese JPEG

Technologie Epson Advanced Feed a detekce podání dvou listů

Kompaktní rozměry umožňující integraci do každého kancelářského prostředí

Epson Document Capture Pro (klientská verze pro Windows)

Epson Document Capture Pro Server (Windows Server)

  • *

Epson Document Capture (Mac)

Jednotka síťového rozhraní umožňující snadné sdílení mezi více uživateli s funkcí Push Scan

Volitelné

Denní pracovní cyklus až 3 000 stran

Software Epson Scan pro pokročilou zobrazovací technologii; PDF s možností vyhledávání; pokročilé vynechání barev; automatické vyrovnání zkosení; automatické zjištění velikosti dokumentu; detekce velikosti více dokumentů; zabezpečené PDF; zdokonalení textu; automatická segmentace oblastí; odstranění dírkování; přeskočení prázdné stránky

Zvýšená kompatibilita s DMS díky podpoře ovladačů Twain, WIA a ISIS

Splňuje podmínky programu ENERGY STAR

*Pokud je zařízení vybaveno jednotkou síťového rozhraní Epson.

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a tiskových systémů přes 3LCD projektory a průmyslové roboty až po senzory a další mikrozařízení. Cílem společnosti Epson je překonávat očekávání jejích zákazníků po celém světě prostřednictvím hodnotných produktů, které využívají kompaktní, úsporné a vysoce výkonné technologie, jež ocení nejen domácí uživatelé, ale také zákazníci z firemní sféry, obchodu nebo průmyslu.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 68 000 lidí v 96 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 727 lidí a ve fiskálním roce 2012 zaznamenala obrat 1 540 milionů eur. http://www.epson.eu

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com/