ZONER spustil nové cloudové služby

(Brno, 23. 9. 2013) Společnost ZONER software zahájila nabídku nových cloudových služeb na stránkách www.zonercloud.cz. (TZ)

Společnost ZONER software rozšiřuje nabídku tradičních webhostingových služeb o cloud hosting, který nabízí zákazníkům vysokou spolehlivost a škálovatelnost výkonu.

Nové služby naleznou zákazníci na adrese www.zonercloud.cz. Aktuálně se v nabídce nachází 6 základních služeb. Mezi ty hlavní patří nabídka virtuálních serverů, možnost hostování Java EE aplikací, pronájmu SMTP serverů nebo zajištění populárních kancelářských služeb Office 365 v cloudu. Zajímavou možností je i pronájem výpočetního výkonu na zákazníkem zvolenou dobu.

Cloudové služby společnosti ZONER jsou realizovány na značkových technologiích a virtualizačních platformách. Clusterové řešení datového pole je postaveno na hardware od firmy DELL, síťové prvky jsou od společnosti Cisco. ZONER software jako jedna z mála společností na českém trhu nabízí rovnou dvě virtualizační platformy VMware vSphere a Hyper-V od společnosti Microsoft.

Kompletní nabídku nových cloudových služeb naleznete na stránkách http://www.zonercloud.cz.

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz).