Infor posiluje analytické a mobilní funkcionality v řešení EAM

PRAHA – 24. září 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, ohlásila řešení Infor Enterprise Asset Management (EAM) Analytics s novými funkcionalitami business intelligence (BI) a vizualizace dat. Aplikace je postavena na řešení Infor BI 10x, takže zákazníci řešení Infor EAM mohou snadno sbírat data, ověřovat trendy a tvořit smysluplné přehledy pro přesnější rozhodování. Řešení Infor EAM Analytics bude dostupné společně s nejnovější verzí Infor EAM Mobile, inovativní aplikací pro Apple iPad. Obě aplikace byly vyvinuty s cílem poskytnout uživatelům řešení EAM komplementární aplikace pro zlepšení podnikových procesů. (TZ)

„Mít kdekoliv k  dispozici inteligentní a okamžitě použitelné přehledy v reálném čase je klíčovým předpokladem úspěchu našich EAM zákazníků,“ řekl Kevin Price, produktový ředitel řešení Infor EAM. „Infor EAM Analytics poskytuje potřebnou úroveň business intelligence a Infor EAM Mobile zase nabízí dostatečnou mobilitu k optimálnímu zajištění kontinuity podnikání.“

Novinky

 • Multidimenzionální data – flexibilní tvorba grafů a škálovatelný přístup poskytuje zákazníkům Infor EAM nástroje nezbytné k novým pohledům na data získaná z více datových úložišť.

 • Uživatelsky přívětivé prostředí – V souladu se strategií uživatelské přívětivosti platformy Infor 10x také Infor EAM Analytics poskytuje spotřebitelsky vyhlížející uživatelské prostředí.

 • Neustále ve spojení díky mobilitě – Nejnovější verze Infor EAM Mobile poskytuje vyšší hodnotu díky bohatšímu uživatelskému rozhraní. Nové aktualizace pro iPad zahrnují uživatelsky definovaná pole, možnosti synchronizace, skenování a widgety k zajištění optimální výkonnosti aplikace. Zřejmě největším přínosem je pro uživatele EAM Mobile neustálé spojení díky mobilitě, která nevyžaduje middleware od jiného dodavatele a která poskytuje kvalitní uživatelské prostředí splňující požadavky zákazníků i celého trhu.

„Infor EAM Analytics našim zákazníkům pomůže překonat obvyklé standardy díky schopnosti testovat extrahovaná data na potenciální kritické scénáře,“ řekl Jan Gahde, produktový manažer řešení Infor BI. „Využívání našich špičkových BI technologií k řízení analýz v reálném čase a ke spolupráci v rámci podniku vede k celkovému úspěchu a splňuje aktuální potřeby většiny společností.“

Další zdroje

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve 194 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

 • 19 z 20 největších leteckých výrobců

 • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu

 • 10 největších farmaceutických společností

 • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů

 • 23 z 50 největších amerických nemocnic

 • 43 z 50 největších průmyslových distributorů

 • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců

 • 5 z 10 největších pivovarů