T-Mobile zahájí prodej iPhone 5c a 5s 25. října v 00:01 hodin

Praha, 21. října 2013 – T-Mobile zahájí prodej horkých novinek: nejnovější iPhone 5s a nejbarevnější iPhone 5c startují v České republice 25. října po půlnoci. Pro fanoušky je připravena noční soutěž celkem o čtyři telefony – o dva iPhone 5s v pražské prodejně na Národní třídě a o další dva kousky v brněnské prodejně na náměstí Svobody. Další hra o jeden tento přístroj bude spuštěna ještě před zahájením prodeje na webu. (TZ)

Operátor ve svých prodejnách nabídne fanouškům těchto přístrojů hned několik verzí: iPhone 5c bude k dostání v 16 GB verzi v barvě bílé a modré. Dále je do nabídky zařazen iPhone 5s, který bude v 16 GB verzi v barvách zlaté, stříbrné, šedé, a 32 GB a 64 GB, oba v  barvě šedé.

Exkluzivně jsou pouze pro klienty nakupující přes e-shop a pro firemní zákazníky připraveny ještě tyto varianty:

  • iPhone 5c 16 GB ve žluté a zelené barvě,

  • iPhone 5s 32 GB v barvě stříbrné a 64 GB v barvě zlaté.

Půlnoční akce nabídne volný prodej, odebrat však každý zájemce může jen po jednom kusu iPhone 5s a dvou iPhone 5c. Další dny pak bude prodej telefonů iPhone 5c i nadále bez omezení, série iPhone 5s v prémiovém provedení je určena pro zákazníky se smlouvou na dobu určitou. Limit na maximální počet kusů na osobu zůstává. Pro zahájení prodeje je připravena dostatečná zásoba většiny modelů, dodávky by posléze měly chodit průběžně.

SOUTĚŽ

Pro fanoušky, kteří dorazí na půlnoční večírek na značkové prodejny na Národní třídě v Praze a na náměstí Svobody v Brně je připravena soutěž vždy o dva kusy iPhone 5s 16 GB v šedé barvě. První dva soutěžící na obou těchto prodejnách, kterým se podaří projít dovnitř mezi laserovými paprsky, aniž by se jich dotkli, vyhrají tuto horkou novinku. Celkem se tedy hraje o čtyři tyto telefony.

Další soutěž o jeden iPhone 5s 16 GB v šedé barvě bude spuštěna na webu ještě před spuštěním prodeje. Více informací se zájemci dozví již brzy na Facebooku operátora.

iPhone 5s

16 GB

32 GB

64 GB

Cena se smlouvou na dobu určitou

15 699

18 199

20 699

Základní cena

17 399

19 999

22 699

iPhone 5c

16 GB

Cena se smlouvou na dobu určitou

13 299

Základní cena

14 699

Pozn.: Ceny jsou uvedeny vždy v Kč a s DPH.

iPHONE

iPhone 5s zaujme především úžasným výkonem díky 64bitové architektuře a inovací v zabezpečení díky snímači otisku prstů. iPhone 5c vede v novém designu a ve výrazné barevnosti. U obou verzí nechybí nový operační systém iOS 7. Jemný 4’’ Retina displej, skvělý iSight fotoaparát a také podpora přenosu nejrychlejších dat v mobilní síti LTE jsou samozřejmostí.

NANO SIM

Stejně jako iPhone 5, také iPhone 5c a 5s využívají dosud nejmenší formát SIM karty, tzv. nanoSIM. Zákazníci, kteří požádají na jakékoli Značkové prodejně T-Mobile o výměnu své stávající aktivní SIM karty za tento typ, ji získají zdarma.

Více informací zde.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. K 30. červnu 2013 společnost obsluhovala téměř 5,7 milionu mobilních zákazníků a zůstává tak jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem: vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí ICT služby a satelitní T-Mobile Televizi.

T-Mobile se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu svých služeb. Nezávislé testy opakovaně potvrzují, že T-Mobile je leaderem v kvalitě jak v oblasti 2G a 3G (UMTS FDD) dat, tak i v případě hlasových služeb v síti GSM. Od svého založení společnost klade důraz také na vynikající péči o své zákazníky a korektní chování k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění Zaměstnavatel roku i desetiletí, Firma roku: Rovné příležitosti či ceny Via Bona za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. V roce 2012 časopis World Finance vyhlásil T-Mobile Czech Republic Nejlepším mobilním operátorem ve východní Evropě.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.