TRANSCEND představuje paměťové moduly DDR3-1866 pro výkonné servery

V Brně, 22. října 2013 – Firma TRANSCEND uvádí na trh dvojici nových paměťových modulů: 4 GB DDR3-1866 Registered DIMM (RDIMM) a 4 GB DDR3-1866 ECC Unbuffered DIMM (ECC UDIMM). (TZ)

Úkolem nových DDR3 modulů Transcend, navržených pro použití ve virtuálních serverech, je zajištění optimálního výkonu virtuálních databází. DDR3-1866 byly testovány z hlediska kompatibility s platformou Intel Romley-EP, která je založena na nejnovější řadě procesorů Intel Xeon E5-2600 v2 („Ivy Bridge-EP“).

Oba moduly pracují s frekvencí 1866MHz, latencí 13-13-13 a napětím 1.5V. Navíc, paměťové moduly Transcend jsou vybaveny systémem ECC, který sleduje data vstupující a vystupující z paměti a opravuje případné chyby. Toto zabraňuje vzniku chyb při provádění náročných úkolů a tím zvyšuje spolehlivost celého systému.

Paměťové moduly DDR3 jsou optimalizované pro maximální kvalitu a v plném rozsahu splňují standardy JEDEC.

Záruka:

Na paměťové moduly DDR3-1866 se vztahuje doživotní záruka výrobce.

Více informací: www.transcend-info.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.