PlayStation 4 si již nyní můžete předobjednat v Electro Worldu

Praha, 30. října 2013 – Electro World, přední multikanálový prodejce elektroniky, již v internetovém obchodě spustil předprodej nové a dlouho očekávané herní konzole PlayStation 4, která by se měla v České republice začít prodávat
13. prosince 2013. (TZ)

„Nová herní konzole PlayStation 4 bude na českém trhu dostupná 13. prosince 2013. Již nyní si ji však mohou naši zákazníci předobjednat za výhodných 10 499 Kč, a zajistit si tak dostupnost skvělého vánočního dárku pro své blízké,“ říká Jan Luxemburg, Buyer Entertainment CZ/SK v Electro Worldu.

Kromě PS4 nabízí Electro World ve svých obchodech také dlouho očekávané herní novinky letošního podzimu, kterými plánuje oslovit nejen pravidelné „gamingové“ hráče, ale také úplné nováčky.

Assassin´s Creed 4: Black Flag

Akční série Assassin´s Creed umožňuje svým hráčům putovat do středověkých křížových výprav, projít se po renesančním Římě nebo se ocitnout v ohnisku americké občanské války. Další již čtvrtá série uvítá hráče na palubě pirátské lodi z 18. století, kde si tak užijí mnoho lodních bitev a okusí úskalí námořního života. Novinka je dostupná v prodejnách Electro World od 29. října 2013.

Battlefield 4

Ve hře Battlefield 4 se hráči, celkově jich v jednu chvíli může být až 64, ocitají v roce 2020 uprostřed válečného konfliktu. Bojuje se na moři, na souši i ve vzdušném prostoru celého světa. Novinka je dostupná v prodejnách Electro World od 29. října 2013.

Beyond: Two Souls

Beyond: Two Souls nás přenáší do světa Jodie Holmes. Jedná se o mladou ženu, která má nadpřirozené schopnosti díky jejímu psychickému propojení s neviditelnou entitou. Hráči zažijí nejvýraznější okamžiky života Jodie a mohou ovlivnit její osud prostřednictvím akcí a rozhodnutí, které mají na děj hry obrovský dopad.

Hra obsahuje psychologické, duchovní i thrillerové elementy a soustředí se na otázky, co se stane po smrti. Svým provedením, které připomíná spíše film, je vhodná i pro úplné herní nováčky. Beyond: Two Souls je dostupná v Electro Worldu za cenu 1 599 Kč.

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty potěší každého, kdo se zajímá o války a zbraně. Z dob první a druhé světové války se Call of Duty přesunula na moderní bojiště a Ghosts jde ještě o krok dále, protože se odehrává v blízké budoucnosti. Novinka bude dostupná v prodejnách Electro World od 5. listopadu 2013.

FIFA 14

FIFA ve své digitální podobě přináší skvělý fotbalový zážitek a podmaňuje si čím dál tím více hráčů. Každý ročník je přitom stále dokonalejší, a ani rok 2014 nebude výjimkou. Nová funkce Pure Shot do65dá střílení ještě větší autentičnost, a hráči si tak díky nové grafice budou připadat jako na skutečném stadionu. FIFA 14 je v Electro Worldu v prodeji za orientační cenu od 1 199 Kč.

Gran Turismo 6

Rychlá auta a nejznámější světové okruhy se snoubí v proslulé hře Grand Turismo. Její šestá a dlouho očekávaná série nabízí výbornou kvalitu provedení a nejvyšší možnou herní autentičnost. Gran Turismo 6 bude k dostání i s volantem. Závodit budete moc i na legendárním okruhu v Bathurstu. Hra bude dostupná v prodejnách Electro Worldu od
6. prosince 2013.

O Electro Worldu

Electro World, jeden z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů, vstoupil na tuzemský trh v roce 2002. Během poslední dekády si zde vytvořil velmi silnou strategickou pozici, je jedním z lídrů maloobchodu s elektrem a ročně v jeho obchodech nakupují milióny zákazníků.  V současné době je pod značkou Electro World otevřeno v České republice a na Slovensku již 27 prodejen a síť se neustále rozrůstá, mimo jiné i o nové franšízové partnery. Společnost také úspěšně provozuje v obou zemích internetové obchody, elektroniku si mohou zájemci objednávat také prostřednictvím zákaznické linky.

Electro World patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, světoznámé společnosti, která se specializuje na prodej elektrických spotřebičů. Vedle značky Electro World patří do Dixons také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp, ElGiganten či Gigantti v severní Evropě, UniEuro a PC City v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku.  V současné době provozuje Dixons Retail ve 14 zemích více než 1 100 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 36 000 osob. V obchodech patřících do skupiny Dixons Retail každoročně nakupuje více než 100 miliónů zákazníků.