Kompletní řada desek MSI FM2+ Military Class 4 je venku

Společnost MSI oznamuje dostupnost kompletní řady základních desek FM2+ Military Class 4 založených no nové čipové sadě AMD A88X/A78/A55 pro socket FM2+. Tyto desky podporují nejen stávající APU FM2 Trinity a Richland, ale jsou připraveny také pro nadcházející AMD APU 4. generace Kaveri. AMD APU jsou známé pro své vynikající herní a multimediální vlastnosti a podporují širokou škálu zobrazovacích řešení. (TZ)

4K UHD rozlišení

Díky AMD APU Kaveri a nativnímu konektoru HDMI 1.4 na deskách MSI FM2+ nabízejí nové základní desky výstupní rozlišení 4K (3840 × 2160), které ve spojení s 4K monitorem umožňuje zobrazit mnohem ostřejší a přirozenější obraz.

Komponenty Military Class 4

S cílem nabídnout zákazníkům ty nekvalitnější a nejstabilnější produkty používá MSI na všech nových základních deskách série FM2+ nejnovější špičkové součástky třídy Military Class 4. Všechny tyto klíčové komponenty splňují standard MIL-STD-810G Ministerstva obrany USA a jsou tak zárukou maximální stability i v těch nejnáročnějších podmínkách.

OC Genie 4 & Click BIOS 4

Nové základní desky MSI řady FM2+ jsou mimo jiné vybaveny také množstvím inovačních technologií, jako je například okamžité přetaktování celého systému jedním stisknutím tlačítka OC Genie 4, čtvrtou generací světově prvního grafického rozhraní BIOSu Click BIOS 4 nebo softwarovým nástrojem Control Center, který v sobě kombinuje funkce monitorování, ladění a dálkového ovládání.

Technické údaje

Čipová sada A88X A78 A55
Modely A88X-G43 A78-G41 PC Mate A55-G41 PC Mate
A88X-G41 PC Mate A78M-E45 A55M-E35
A88XM-E45 A78M-E35
A88XM-E35

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí především na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com.