AOC přestavilo bílý designový monitor

Praha, 15. listopadu 2013 – Společnost AOC uvádí na trh nový designový 24” monitor s označením e2451Fh. Tento krásný kus se ideálně hodí do domácností i do kanceláří. Nový Full HD monitor využívá LED podsvícení a panel s rychlou, jen 2ms odezvou, takže ho uživatelé mohou využívat i na běžné hraní her. (TZ)

Nový AOC e2451Fh

Vynikající výkon

Nový model vychází z designové série Style Line 51 a je vybavený nejmodernějším TN panelem. Díky jasu 250 cd/m², kontrastu 1000:1 a rychlé odezvě poskytuje AOC e2451Fh skvělý obraz bez trhání a duchů. Je proto vhodný pro všechny, kteří hledají vynikající obraz v kombinaci s atraktivním designem.

Sofistikovaná výbava

Monitor je vybavený třemi vstupy signálu. Analogovým VGA a dvěma digitálními porty (DVI-D a HDMI). Zvukový 3,5mm výstup může být použitý pro připojení externích reproduktorů. Nový model e2451Fh je zároveň vybaven spoustou praktického softwaru. E-Saver a Eco Mode využívají různá nastavení obrazu pro výraznější snížení spotřeby monitoru, i-Menu umožňuje ovládat nastavení monitoru pohodlně pomocí počítačové myšky a Screen+ je program, který rozdělí velký panel formátu 16:9 na více samostatných ploch, které jsou přístupné pomocí klávesových zkratek.

Monitor též splňuje podmínky náročných certifikací, jako je EPEAT Silver, TCO 6.0 a Energy Star 6.0.

Podobně jako na všechny svoje ostatní monitory poskytuje AOC i na model e2451Fh 3letou záruku. Monitor bude k dispozici na trhu v průběhu listopadu za doporučenou cenu 4490 Kč vč. DPH.

###

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na www.aoc-europe.com.