Ness posiluje vedení v sektoru Finance

Praha – 27. listopadu 2013 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, jmenoval Martina Hladíka na pozici viceprezidenta společnosti a ředitele sektoru Finance. Hladíkovým záměrem je upevnit vedoucí pozici společnosti Ness v oblasti aplikace moderních technologií a outsourcingu ve finančním segmentu v České republice a rozšířit obchodní aktivity do zahraničí. (TZ)

Martin Hladík (37) přichází ze společnosti IBM, kde působil jako Sector Leader v divizi Global Business Services. Předtím působil ve společnosti Ness jako Division Director a dále ve společnostech CGI (Account Manager) a Unicorn (Delivery Manager). Hladík je absolventem Vysoké školy ekonomické a Nottingham Trent University. Ve volném čase se věnuje především rodině a sportu. Je milovníkem dobrého vína.

O Ness Technologies

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků od softwarového inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na http://www.ness.com/cz/